Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

2597 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2440) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Reda, ul. Jara · Działka budowlana · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
155 000 zł
310 zł / m²

Działka Reda na sprzedaż bezpośrednio
Reda jara 58 działka budowlana pod zabudowę bliżniaczą kw19896 kw wejherowo...

Działka budowlana Żukowo, ul. Literacka
Żukowo, ul. Literacka · Działka budowlana · 1596 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
245 000 zł
154 zł / m²

Działka Żukowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana o powierzchni 1596 m2 w Żukowie przy ul. Literackiej. Woda, prąd, kanaliza....

Działka budowlana Kamienica Szlachecka Ostrowo, ul. Ostrowska 10
Kamienica Szlachecka Ostrowo, ul. Ostrowska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
34 000 zł
34 zł / m²

Działka Kamienica Szlachecka Ostrowo na sprzedaż bezpośrednio
Działki budowlane od 1000m2 i większe..Posiadam warunki zabudowy..dojazd drogą asfaltową,spokojna okolica.Prąd i woda idą po działce..W pobliżu kościół szkoła sklep ośrodek zdrowia poczta......

Działka rolno-budowlana Skoszewo
Skoszewo · Działka rolno-budowlana · 9000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
261 000 zł
29 zł / m²

Działka Skoszewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona jest we wsi Skoszewo w samym sercu pięknych Kaszub ( 22 km do Bytowa, 20 km do Brus ). Leży przy lesie, na obrzeżach wsi. Cicho i spokojnie, bardzo malowniczo. 500 metrów do Jeziora Somińskiego, a 1 km do Jeziora Skoszewskiego. Właściciel może dokonać na życzenie klienta podziału na...

Działka budowlana Charzykowy
Charzykowy · Działka budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 000 zł
111 zł / m²

Działka Charzykowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem w Charzykowach koło Chojnic...

Bolszewo, ul. Kasztanowa · Działka budowlana · 604 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
199 zł / m²

Działka Bolszewo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 604 m2 znajduje się w Bolszewie, ul. Kasztanowa. W okolicy galeria Bolszewo, gimnazjum, kościół,park. Okolica cicha i spokojna, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Niedaleko przystanek autobusowy....

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
72 250 zł
85 zł / m²

Działka Nowy Dwór Wejherowski na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana woda i prąd blisko dzialki;położona w pobliżu 3 jezior ;trasa rowerowa prowadząca aż do Sopotu ;kosciol,szkola i przedszkole niedaleko działki ;idealny dojazd do trasy laczacej Gdansk-Chwaszczyno-Wejherowo...

Działka rolna Górne Maliki
Górne Maliki · Działka rolna · 900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
56 000 zł
62 zł / m²

Działka Górne Maliki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Górne Maliki. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Aktualne warunki zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 900 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda przy granicy. Okolice...

Działka budowlana Wejherowo, ul. Gdańska
Wejherowo, ul. Gdańska · Działka budowlana · 6332 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 300 000 zł
205 zł / m²

Działka Wejherowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wejherowo. Dojazd do działki: działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6, oddzielona od niej jedynie chodnikiem. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, wielorodzinna, a także możliwość postawienia hali do 1000 m2. Opis działki: Działka o p...

Działka budowlana Tokary
Tokary · Działka budowlana · 2048 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
122 zł / m²

Działka Tokary na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Tokary. Dojazd do działki: drogą utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 2048 m2 w kształcie regularnym. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa ...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.