Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

2595 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2438) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Działka rolna Rzeczenica
Rzeczenica · Działka rolna · 46200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
138 600 zł
3 zł / m²

Działka Rzeczenica na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna o pow. 4,62 ha....

Działka budowlana Bytów
Bytów · Działka budowlana · 1169 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
107 zł / m²

Działka Bytów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, posiadam do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 169 m2. Działka położona w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Leśnym w Bytowie. Nieruchomość usytuowana na wzgórzu z przepięknym widokiem na panoramę Bytowa. Bardzo blisko działki zlokalizowany jest las (osie...

Przyjaźń · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
63 zł / m²

Działka Przyjaźń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 3200 m2 położona w Przyjaźni na trasie Łapino-Kolbudy. Więcej informacji pod numerem telefonu....

Działka budowlana Chwaszczyno, ul. Oliwska
Chwaszczyno, ul. Oliwska · Działka budowlana · 1685 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
370 700 zł
220 zł / m²

Działka Chwaszczyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 8 atrakcyjnych działek budowlanych - położonych obok siebie, w Chwaszczynie powiat Kartuski, gmina Żukowo przy ulica Oliwskiej w sąsiedztwie osiedla angielskiego (na granicy z Gdańskiem-Osowa) Cena 220zł/m2 Działki znajdują się we wschodniej części miejscowości Chwaszczyno. Od strony za...

Działka rekreacyjna Reda
Reda · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
16 zł / m²

Działka Reda na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą (ogródek działkowy) o powierzchni 500 m2 w Redzie znajdującą się na ogródkach działkowych na rogu ulicy Gdańskiej i Obwodowej. Na działce tej znajduje się dostęp do wody (jako jedna z nielicznych ten dostęp posiada), lecz nie ma prądu (nie stanowi to jednak wielkiego prob...

Borzęcinko · Działka rolna · 72200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
4 zł / m²

Działka Borzęcinko na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna 7,22 ha w tym 0,98 ha lasu w Borzęcinku gm. Dębnica Kaszubska...

Działka budowlana Rywałd, ul. Starogardzka
Rywałd, ul. Starogardzka · Działka budowlana · 1560 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
54 zł / m²

Działka Rywałd na sprzedaż bezpośrednio
Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1560 m2 zlokalizowana w miejscowości Rywałd gm. Starogard Gdański. Działka z bezpośrednim dojazdem z drogi asfaltowej. media: woda - przechodzi na granicy działki, prąd - przyłącze kablowe, kanalizacja- przyłącze na działce. Działka ...

Działka budowlana Kielno
Kielno · Działka budowlana · 1400 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
129 zł / m²

Działka Kielno na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kielno. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1400 m2 w kształcie rombu. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd, kanalizacja (w drodze). Okolice działki: Sąs...

Działka budowlana Koleczkowo
Koleczkowo · Działka budowlana · 1892 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
127 zł / m²

Działka Koleczkowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Koleczkowo. Dojazd do działki: drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1892 m2 w kształcie nieregularnego czworokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd (w działce). Okolice d...

Działka Tuchom
Tuchom · 2000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
100 zł / m²

Działka Tuchom na sprzedaż
Działka rolno-budowlana położona w miejscowości Tuchom. Dojazd do działki: droga polna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna, usługi. Opis działki: Działka o powierzchni 2 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ogrodzony. Dostępne media: prąd, woda, gaz. Okolice działki: Sąsiedzt...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.