Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2736 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2545) oraz niepowtarzające się oferty agencji (191).

Działka budowlana Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie, ul. Słonecznikowa
Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie, ul. Słonecznikowa · Działka budowlana · 589 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
306 zł / m²

Działka Dębogórze Dębogórze-Wybudowanie na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Rumia Lotnisko, ul. Okrzei 73/4
Rumia Lotnisko, ul. Okrzei · Działka budowlana · 440 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
225 000 zł
511 zł / m²

Działka Rumia Lotnisko na sprzedaż bezpośrednio
Wydane warunki na 2 budynki - blizniaki, 2 mieszkania po 60 m w tym 2 garaze . Drugi budynek ok.140m z garazem dwie kondygnacje , uzbrojenie razy 2 .Poludniowo-zachodnia strona .Spokojna okolica , blisko centrum handlowe , przedszkola,szkoly ,kosciol i dobrze skomuniko...

Działka budowlana Gdańsk Osowa, ul. Piaskowa
Gdańsk Osowa, ul. Piaskowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
250 zł / m²

Działka Gdańsk Osowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Barniewicach, przy drodze. Wspaniała okolica, czyste powietrze, mili sąsiedzi....

Działka rekreacyjna Świeszyno
Świeszyno · Działka rekreacyjna · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
32 zł / m²

Działka Świeszyno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedaż działek letniskowych o powierzchni od 750 m2 do 2000 m2. Działki niezabudowane w cenie około 20 000 zł. Poza tym 11 działek z domkami letniskowymi w cenie od 40 000 zł. Cały teren ogrodzony i pod nadzorem miejscowego gospodarza ośrodka. Działki są nowo wytyczone i gotowe do zapisów notarial...

Działka rolna Charbrowo
Charbrowo · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
10 zł / m²

Działka Charbrowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam kilka działek rolnych w miejscowości Charbrowo...10 km od Łeby ...Działki rolne o roznych powierzchniach i mozliwościach przeznaczenia...Cena w zależności od wyboru dzialki ,,,,Wyżej podana cena dotyczy działki o pow 10000 m kw...z super dojazdem( droga asfaltowa) media energia i woda w bar...

Działka budowlana Nowy Dwór Wejherowski
Nowy Dwór Wejherowski · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
285 000 zł
95 zł / m²

Działka Nowy Dwór Wejherowski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 2 działki budowlane graniczące ze sobą. Działki znajdują się pomiędzy drogą wojewódzką nr 218 a ul. Księdza Leona Heyke w Nowym Dworze Wejherowskim. Możliwość sprzedaży pojedynczo. Na działkach znajduje się prąd oraz woda....

Działka budowlana Gdańsk Jasień, ul. Oliwkowa 180/19
Gdańsk Jasień, ul. Oliwkowa · Działka budowlana · 820 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
317 zł / m²

Działka Gdańsk Jasień na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 820 m plus 180m drogi,prostokątna może być pod bliźniaka) bardzo dobry punkt, cisza i spokój a zarazem blisko do obwodnicy, sklepów i dobry dojazd do centrum. Wkrótce w pobliżu będzie szkoła na ul.jabloniowej oraz buspasy (wizualizacje na Trójmiasto.pl)możliwość sprzedaży pół działk...

Działka budowlana Borcz
Borcz · Działka budowlana · 10256 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
270 000 zł
26 zł / m²

Działka Borcz na sprzedaż
Działka siedliskowa położona w miejscowości Borcz. Dojazd do działki: kilka metrów drogą polną. Przeznaczenie: działka siedliskowa / budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 10256 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: energia elektryczna, woda. Opis lokalizacji: ...

Działka budowlana Robakowo
Robakowo · Działka budowlana · 1721 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
70 zł / m²

Działka Robakowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Robakowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Działka posiada aktualne warunki zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 1721 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: gaz, prąd, woda. Oko...

Działka budowlana Męcikał, ul. Jaśminowa
Męcikał, ul. Jaśminowa · Działka budowlana · 1183 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
70 zł / m²

Działka Męcikał na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Męcikał, obręb Brusy. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa, domy jednorodzinne wolnostojące. Opis działki: Działka o powierzchni 1183 m kw m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: przy ul...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.