Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

2626 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2474) oraz niepowtarzające się oferty agencji (152).

Działka rolno-budowlana Słuchowo
Słuchowo · Działka rolno-budowlana · 30508 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
760 000 zł
25 zł / m²

Działka Słuchowo na sprzedaż bezpośrednio
Witam Serdecznie Oferuję piękną działkę rolno -budowlaną położoną w małej nadmorskiej miejscowości Słuchowo oddalonej zaledwie 5 km od morza 4 km od Białogóry w skład nieruchomości wchodzą trzy działki pierwsza płaska z dostępem do wszelkich mediów wraz z gazem ,druga to łąka która schodzi w dół...

Działka budowlana Rybno
Rybno · Działka budowlana · 1275 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
58 000 zł
45 zł / m²

Działka Rybno na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlaną w RYBNIE. Media przy drodze, do drogi asfaltowej 200 m. Działka leży na terenie należącym do rozwijającej się gminy GNIEWINO....

Działka budowlana Łubianka
Łubianka · Działka budowlana · 1550 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
40 zł / m²

Działka Łubianka na sprzedaż bezpośrednio
Działka na sprzedaż budowlana z warunkami zabudowy niedaleko Czersku (Łubianka) cena za metr 40zł do negocjacji...

Działka rolna Rozpędziny
Rozpędziny · Działka rolna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
29 000 zł
97 zł / m²

Działka Rozpędziny na sprzedaż bezpośrednio
Na działce znajduje się staw 26m/8m, prąd Ziemia klasy 3...

Działka rekreacyjna Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy
Człuchów, ul. Jerzego z Dąbrowy · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
50 zł / m²

Działka Człuchów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodową 4 arową w Człuchowie przy ulicy Jerzego z Dąbrowy. Na działce znajduje się murowana altana ok. 20 m2, w której niedawno wymieniono okna oraz zmieniono blacho-dachówkę. Osobne pomieszczenie gospodarcze. Działka zagospodarowana zielenią z miejscem na warzywa oraz szklarnia w...

Działka rekreacyjna Sopot Centrum, ul. Mikołaja Reja
Sopot Centrum, ul. Mikołaja Reja · Działka rekreacyjna · 445 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
90 zł / m²

Działka Sopot Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka ogrodnicza o powierzchni 445m2 na której znajduje się: Domek drewniany typu "Wieżyca" podpiwniczony Duża szklarnia Domek gospodarczy na narzędzia Działka jest dobrze zagospodarowana dużo drzewek i krzewów owocowych /młode/ krzewy i drzewa ozdobne. Działka nr 145...

Działka rekreacyjna Sztutowo
Sztutowo · Działka rekreacyjna · 500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
70 zł / m²

Działka Sztutowo na sprzedaż bezpośrednio
OKAZJA!!!!!! Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlana o powierzchni 500m2 ( działka nr 382/15) . Odległość od morza 2,5km.!!!! W pobliżu przedszkole, szkoła, sklep. Media w ulicy dojazdowej. ...

Działka budowlana Wejherowo, ul. Przemysłowa
Wejherowo, ul. Przemysłowa · Działka budowlana · 4681 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
899 000 zł
192 zł / m²

Działka Wejherowo na sprzedaż
Działka budowlana w Wejherowie ul. Przemysłowa, Dz ewid. nr 37/2 ob. 2, o pow 4681m2 przeznaczona na budownictwo jednorodzinne. Położona na obszarze jednostki terytorialnej T1. Podstawa prawna: Uchwała Nr IIIk/XXXV/379/2001 z dnia 18 grudnia 2001 r. ...

Działka inwestycyjna Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego
Puck, ul. I Armii Wojska Polskiego · Działka inwestycyjna · 7674 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 000 zł
129 zł / m²

Działka Puck na sprzedaż
OKAZJA NOWA CENA !!! Puck- Działka przemysłowa niezabudowana o powierzchni 0,7674ha. oznaczona w ewidencji gruntów jako Ba - Tereny przemysłowe. W PZP oznaczona jako strefa nr B.49.P tereny zabudowy obiektów produkcyjnych, składów i magazynów oraz rzemiosła. Powierzchnia zabudowy - Do 60% pow. pokr...

Działka rolno-budowlana Nowa Karczma
Nowa Karczma · Działka rolno-budowlana · 42700 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
625 000 zł
15 zł / m²

Działka Nowa Karczma na sprzedaż
Działka budowlana/rolna. położona w miejscowości Nowa Karczma. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: 2/5 część działki to budowlana, 2/5 to rolna, 1/5 to las. Opis działki: Działka o powierzchni 4,72ha w kształcie kwadratu. Teren: płaski z lekkim wzniesieniem z ekspozycją południ...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.