Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 6

2596 działek na sprzedaż pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2439) oraz niepowtarzające się oferty agencji (157).

Trąbki Wielkie, ul. Złota · Działka rolna · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
180 000 zł
60 zł / m²

Działka Trąbki Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie piękne działki przy ulicy Złotej w Trąbkach. Obecnie to ziemia rolna, ale w ustalanym właśnie planie zagospodarowania będą to działki budowlane, być może pod zabudowę zagrodową. Media w ulicy, obok działki zabudowane nowymi domami. Możliwość podziału. Zjazd z autostrady, od Gdańska bez...

Działka budowlana Malbork Wielbark, ul. Litewska
Malbork Wielbark, ul. Litewska · Działka budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
800 000 zł
267 zł / m²

Działka Malbork Wielbark na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 3000 m2 położona w Malborku na ul. Litewskiej wraz z projektem oraz pozwoleniem na budowę domu mieszkalnego wielorodzinnego. Cena 800 000 PLN netto....

Działka budowlana Gdynia Orłowo, ul. Wrocławska
Gdynia Orłowo, ul. Wrocławska · Działka budowlana · 563 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
450 000 zł
799 zł / m²

Działka Gdynia Orłowo na sprzedaż bezpośrednio
Dobra lokalizacja w strefie pośredniej miasta,w prestiżowej dzielnicy Orłowo,przy ulicy osiedlowej o małym natężeniu ruchu kołowego. Cena nieruchomości do negocjacji....

Działka budowlana Widzino, ul. Główna
Widzino, ul. Główna · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
148 000 zł
57 zł / m²

Działka Widzino na sprzedaż bezpośrednio
Cena za metr kwadratowy 57zl, Podlaczenie do mediow mozliwe przy granicy dzialki. Przystanek autobusowy 30 metrow /linia nr 5...

Nowa Wieś Rzeczna, ul. Słoneczna · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
110 zł / m²

Działka Nowa Wieś Rzeczna na sprzedaż bezpośrednio
Działka położona przy ul słonecznej , Nowa Wieś Rzeczna...

Działka rekreacyjna Rębiechowo
Rębiechowo · Działka rekreacyjna · 320 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
47 zł / m²

Działka Rębiechowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka ogrodowa z małym murowanym domkiem i dwoma szklarniami....

Działka rekreacyjna Rębiechowo
Rębiechowo · Działka rekreacyjna · 376 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
40 zł / m²

Działka Rębiechowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ogrodniczą z małą drewnianą altanką, wodnym oczkiem i drewnianym małym mostkiem....

Działka budowlana Ramleje
Ramleje · Działka budowlana · 1373 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
80 zł / m²

Działka Ramleje na sprzedaż
Działka budowlana położona we wsi Ramleje. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1373 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: kąpielisko, Kaszu...

Działka budowlana Ramleje
Ramleje · Działka budowlana · 1369 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
80 zł / m²

Działka Ramleje na sprzedaż
Działka budowlana położona we wsi Ramleje. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1369 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: kąpielisko, Kasz...

Działka budowlana Ramleje
Ramleje · Działka budowlana · 1379 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
80 zł / m²

Działka Ramleje na sprzedaż
Działka budowlana położona we wsi Ramleje. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1379 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd, gaz. Okolice działki: Sąsiedztwo: zabudowa jednorodzinna. Tereny rekreacyjne: kąpielisko, Kaszu...

      1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.