Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

1394 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1373) oraz niepowtarzające się oferty agencji (21).

Działka rekreacyjna Jarosław
Jarosław · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
5 200 zł
17 zł / m²

Działka Jarosław na sprzedaż bezpośrednio
Działka z domkiem drewnianym krytym blachą.Posiada strych oraz małą piwniczke. Prąd,woda,drzewa owocowe. Doskonale nadaje się do odpoczynku i rekreacji. Działka znajduje się na ogródkach działkowych HUTNIK. Dodatkowo gril i dwie kosiarki....

Działka budowlana Sieniawa, ul. Tadeusza Kościuszki
Sieniawa, ul. Tadeusza Kościuszki · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
104 000 zł
43 zł / m²

Działka Sieniawa na sprzedaż bezpośrednio
Witam.Do sprzedania posiadam działke budowlaną w miejscowści Sieniawa,spokojna i cicha okolica . Działka o powierchczni 24 ar,mozliwość sprzedaży jednej działki po podziale np 12 ar-szczegóły do uzgodnienia(cena 4400 za 1 ar) . Cena za całą działke,numer działki to 1150/6,ulica Tadeusza Kośc...

Działka budowlana Tarnobrzeg Miechocin
Tarnobrzeg Miechocin · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
100 zł / m²

Działka Tarnobrzeg Miechocin na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie ,sprzedam atrakcyjna działkę budowlaną około 40 arów, 40 metrów szeroka o numerze 1217/2 i 1216 do granicy z działka 1217/2. Istnieje możliwość podziału na mniejsze działki np po 10 arów . Działka znajduje sie w Tarnobrzegu na na osiedlu Miechocin przy drodze Miechocin -Ocice t...

Działka budowlana Wola Mielecka
Wola Mielecka · Działka budowlana · 2135 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
61 zł / m²

Działka Wola Mielecka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę budowlaną o powierzchni 21,35 a.Działka położona w 4 rzędzie zabudowy, oddalona 300m od drogi publicznej,asfaltowej.W sąsiedztwie nowych zabudowań . Do działki dojazd drogą wewnętrzna o szerokości 5m. Posiadam decyzje o warunkach zabudowy.Media na sąsiedniej działce. Cicha okolica,...

Działka rolno-budowlana Nowa Dęba Poręby Dębskie
Nowa Dęba Poręby Dębskie · Działka rolno-budowlana · 11811 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
21 zł / m²

Działka Nowa Dęba Poręby Dębskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę NOWA DĘBA, PORĘBY DĘBSKIE działka nr ewid 730/ 1. 1,1811 ha na działce znajduje się jeziorko, oraz lasek obok działki domki jednorodzinne Cena do lekkiej negocjacji Wszelkie pytania proszę kierować drogą telefoniczną...

Działka budowlana Będzienica
Będzienica · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
13 zł / m²

Działka Będzienica na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę o powierzchni 24 arów w Będzienicy. Możliwość podciągnięcia wszystkich mediów....

Działka budowlana Michniowiec
Michniowiec · Działka budowlana · 1509 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 234 zł
26 zł / m²

Działka Michniowiec na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w cichym i urokliwym zakątku Bieszczad. Dojazd drogą gminną asfaltową nieprzelotową. Teren płaski , w sąsiedztwie rzeka , lasy i lużna zabudowa jednorodzinna. Miejscowość Michniowiec (na geoportalu jest to nr. 33 przed podziałem). Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinn...

Działka budowlana Zagórz Dolina, ul. Wolności
Zagórz Dolina, ul. Wolności · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
50 zł / m²

Działka Zagórz Dolina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę (~21 arów) z wszelkimi pozwoleniami - możliwość podłączenia kanalizacji, prądu, gazu, wody. Pod budowę. Działka znajduje się w Zagórzu przy ul. Wolności (Dolina). W odległości 5 km od Sanoka. Cena za ar - 5000 zł. Działka ze względu na swój prostokątny kształt idealnie nadaj...

Działka rolna Kliszów
Kliszów · Działka rolna · 8400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
8 zł / m²

Działka Kliszów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 4 działki o łącznej powierzchni 0,84 ha. Dane działek: Obręb: 0031 KLISZÓW - Działka nr 280 o pow. 0,31 ha (pastwiska trwałe 0,03 ha i grunty orne RIIIa 0,28 ha), - Działka nr 282 o pow. 0,43 ha (pastwiska trwałe 0,06 i grunty orne RIIIa 0,37 ha), - Działka nr 302 o pow. 0,04...

Działka budowlana Paszczyna
Paszczyna · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
176 400 zł
49 zł / m²

Działka Paszczyna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną (wydzielone trzy mniejsze o równej wielkości 12arów)Cena 4900zł - 1ar...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.