Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

1257 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1247) oraz niepowtarzające się oferty agencji (10).

Działka budowlana Jasionka
Jasionka · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
130 zł / m²

Działka Jasionka na sprzedaż bezpośrednio
Długość - 37m, Szerokość - 27m Działka uzbrojona...

Działka budowlana Korzenica
Korzenica · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
12 zł / m²

Działka Korzenica na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 21 arów, w miejscowości Korzenica, gm. Laszki, przy głównej drodze więcej informacji po nr. tel....

Działka budowlana Lipiny
Lipiny · Działka budowlana · 1900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
32 zł / m²

Działka Lipiny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke budowlana 19 a w spokojnej miejscowosci Lipiny do centrum Pilzna 3km, Tarnow 19, Debica 13, okolo 5km znajduje sie osrodek wypoczynkowy Grand Chotowa. Dzialka plaska, bezposredni zjazd z drogi gminnej. Dzialka posiada warunki zabudowy wydane przed 01.05.2016. Media w zasiegu. C...

Działka leśna Komorów
Komorów · Działka leśna · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
11 zł / m²

Działka Komorów na sprzedaż bezpośrednio
Działka 36 ar cena 39 000, działka 8ar cena 9 900. Ceny do negocjacji. Na działkach znajduje się 20 letni las mieszany. Szybki dojazd z drogi krajowej nr 9 ( 500 m)....

Działka budowlana Golcowa
Golcowa · Działka budowlana · 1992 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
25 zł / m²

Działka Golcowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną nr 12020/1 o powierzchni 20 ar w centrum m. Golcowa przy drodze głównej. W najbliższym otoczeniu szkoła, sklepy, ośrodek zdrowia....

Działka budowlana Studzian
Studzian · Działka budowlana · 5500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
15 zł / m²

Działka Studzian na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki budowlane o pow. 14a 43a. Działki położne są w spokojnej okolicy około 1,5km od miasta przy drodze asfaltowej media na działce i w pobliżu cena za ar 2500tys. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka leśna Pysznica Podlesie, ul. Podlesie
Pysznica Podlesie, ul. Podlesie · Działka leśna · 10500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
7 zł / m²

Działka Pysznica Podlesie na sprzedaż bezpośrednio
Witam, przedmiotem sprzedaży jest działka leśna o powierzchni 1,05ha przy drodze Pysznica - Słomiana. Działka bezpośrednio przy drodze. Nr działki 2200. Las sosnowy, wiek - ok. 50 lat. Granica od strony lasu jest widoczna poprzez miedzę/rów, oraz wkopane kamienie. Więcej informacji pod tele...

Działka budowlana Lutowiska
Lutowiska · Działka budowlana · 1400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
85 zł / m²

Działka Lutowiska na sprzedaż bezpośrednio
BIESZCZADY. Wspaniałe miejsce na odpoczynek. Działka budowlana położona na wzniesieniu, w malowniczym miejscu, z pięknym widokiem na pasma Bieszczadów i połoniny Beszczadzkiego Parku Narodowego. Obok działki przebiega szlak prowadzący na górę Otryt ( najdłuższe pasmo Bieszczadów). Niedaleko działki...

Działka rolna Sieklówka
Sieklówka · Działka rolna · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 900 zł
5 zł / m²

Działka Sieklówka na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna w miejscowości Sieklówka, gmina Kołaczyce, woj. podkarpackie. Działka rolna 26 ar, III kategorii, w okolicy działki uzbrojone, zabudowa jednorodzinna. Szerokość działki przy drodze - około 27m, długość 87-94m (działka jest "ścięta" od wschodniej strony). Działka dogodnie ...

Działka rekreacyjna Ostrów
Ostrów · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 500 zł
28 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną położoną w Ostrowie gmina Przemyśl. W sąsiedztwie zabudowa domków letniskowych, niedaleko linia brzegowa rzeki San a także plaża Ostrów. Działka położona jest w projektowanych terenach rekreacyjno -wypoczynkowych...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.