Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1377 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1359) oraz niepowtarzające się oferty agencji (18).

Działka inwestycyjna Lubzina
Lubzina · Działka inwestycyjna · 1160 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
34 zł / m²

Działka Lubzina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę inwestycyjną o powierzchni 11a i 60m. Działka w pełni uzbrojona - gaz, woda, kanalizacja, prąd. Umiejscowiona w gm. Ropczycko - Sędziszowskiej na trasie Dębica - Ropczyce bezpośrednio przy drodze E-4. Nr. działki 681/6...

Działka budowlana Tarnobrzeg
Tarnobrzeg · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 500 zł
85 zł / m²

Działka Tarnobrzeg na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży piękne działki budowlane od 11 do 13 arów z wyznaczoną drogą dojazdową. Działki znajdują się pomiędzy ulicami Jaśminowa i Tarninowa. Super dojazd od strony drogi na Sobów. W pobliżu osiedle z licznymi sklepami, siłownią, AGD i budowlane, szkoła nr 9. Spokojna i cicha okolica. Wielk...

Działka budowlana Jarosław
Jarosław · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
78 zł / m²

Działka Jarosław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w jarosławiu o powierzchni 18 a ,- uzbrojona wszelkie informacje pod nr. tel. ...

Działka budowlana Godowa
Godowa · Działka budowlana · 1357 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
52 zł / m²

Działka Godowa na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana 13,5 ara uzbrojona. Działka położona w Godowej 50m od granicy Strzyżowa. Wszystkie media na działce. Druga linia zabudowy od głównej drogi. Bardzo dobry dojazd...

Działka leśna Łubno
Łubno · Działka leśna · 19000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
1 zł / m²

Działka Łubno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Łubno. Grunty stanowią pastwiska trwałe (0,66 ha), grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych (1,04 ha),oraz lasy (0,20 ha). Dojazd do działki o pow. 1,04 ha drogą asfaltową, natomiast do pozostałych dwóch drogą polną....

Działka budowlana Gwoźnica Górna Na Granicy
Gwoźnica Górna Na Granicy · Działka budowlana · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
14 zł / m²

Działka Gwoźnica Górna Na Granicy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,57ha wraz z drewnianym domem do rozbiórki wraz z działką rolną o powierzchni 0,10ha. Działka położona jest w Gwoźnicy Górnej, gmina Niebylec, powiat Strzyżów. Bardzo malownicza działka, w sąsiedztwie której znajdują się inne domy, przystanek autobusowy, la...

Działka budowlana Harasiuki
Harasiuki · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
20 zł / m²

Działka Harasiuki na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlana zaraz za Harasiukami w kierunku Ceramiki. Wymiary działki to 17 m szerokość i 130 m długa. Działka jest uzbrojona Woda, Prad, Linia telefoniczna. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Mielec, ul. Krańcowa
Mielec, ul. Krańcowa · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
200 zł / m²

Działka Mielec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnia 7 ar. Wymiary 24x30. Wydane warunki zabudowy. Udział w drodze prywatnej. Wszystkie media w drodze. Dobra lokalizacja....

Działka rekreacyjna Ocieka
Ocieka · Działka rekreacyjna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
5 zł / m²

Działka Ocieka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rekreacyjną przy rzece łąka i las miejscowość ocieka.więcej informnacji pod nr tel ...

Działka budowlana Wydrza
Wydrza · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
22 zł / m²

Działka Wydrza na sprzedaż bezpośrednio
Działka w atrakcyjnym miejscu na granicy wsi Wydrza i Krawce, 100m od głównej drogi....

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.