Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1257 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1247) oraz niepowtarzające się oferty agencji (10).

Działka budowlana Rzeszów Zwięczyca, ul. Karkonoska
Rzeszów Zwięczyca, ul. Karkonoska · Działka budowlana · 590 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
94 400 zł
160 zł / m²

Działka Rzeszów Zwięczyca na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną...

Działka budowlana Wólka Tanewska
Wólka Tanewska · Działka budowlana · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 700 zł
11 zł / m²

Działka Wólka Tanewska na sprzedaż bezpośrednio
OKAZJA !!! Sprzedam działkę budowlaną 57 arów w Wólce Tanewskiej. 1100 zł/ ar Działka znajduję się niedaleko Szkoły Podstawowej w Wólce Tanewskiej (praktycznie po drugiej stronie ulicy). Jest dojazd do działki z 2 stron. Na zdjęciach pokazany dojazd do działki od głównej drogi. Media doprowadz...

Działka budowlana Wólka Tanewska, Wólka tanewska
Wólka Tanewska, Wólka tanewska · Działka budowlana · 8700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 700 zł
11 zł / m²

Działka Wólka Tanewska na sprzedaż bezpośrednio
OKAZJA ! Sprzedam działkę budowlaną 87 arów w Wólce Tanewskiej. Działka znajduję się niedaleko Szkoły Podstawowej w Wólce Tanewskiej (praktycznie po drugiej stronie ulicy). Jest dojazd do działki. Na zdjęciach pokazany dojazd do działki od głównej drogi. Media doprowadzone znajdują przy działc...

Działka inna Sanok Olchowce, ul. Przemyska kosynierów 1
Sanok Olchowce, ul. Przemyska · Działka inna · 1132 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
124 520 zł
110 zł / m²

Działka Sanok Olchowce na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka o powierzchni 1132m2 o numerze 787/1 w Sanoku przy ulicy Przemyskiej. zjazd z głównej drogi i dojazd do działki 40m droga utwardzona Działka płaska Cena 110m2...

Działka rolna Musików
Musików · Działka rolna · 4300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
5 zł / m²

Działka Musików na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną 0,43 ha nr 1312 we wsi Musików . Działka może służyć jako rekreacyjna lub pod uprawy ....

Działka leśna Jasło
Jasło · Działka leśna · 9300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
4 zł / m²

Działka Jasło na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam las mieszany (buk, sosna, jodła) o powierzchni 0.93 hektara w gminie Brzyska. Wiecej informacji pod numerem telefonu ( nie odpisuję na maile oraz smsy)....

Działka inwestycyjna Tarnobrzeg
Tarnobrzeg · Działka inwestycyjna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 500 000 zł
150 zł / m²

Działka Tarnobrzeg na sprzedaż bezpośrednio
Działka inwestycyjna położona obok Tarnobrzega w miejscowości Machów ( Tarnobrzeska Strefa Ekonomiczna Europark Wisło-San). Lokalizacja została zakreskowana Wszelkich informacji udzielę telefonicznie...

Działka budowlana Świętoniowa
Świętoniowa · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
25 zł / m²

Działka Świętoniowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam serdecznie... Do sprzedania mam działkę budowlaną o pow. 8a w miejscowości Świętoniowa i drodze na Nowosielce do drogi 94... Spory ruch teraz i coś można zrobić w sklepie... Można przyjechać oglądnąć sklep i działkę... Cena 20tys. do negocjacji... Kontaktować się pod moim nr. A ja po...

Działka rolna Glinik
Glinik · Działka rolna · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
8 000 zł
3 zł / m²

Działka Glinik na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedaży działkę rolną (polana) o powierzchni 0,29 ha w miejscowości Glinik. ok. 75m do drogi powiatowej asfaltowej oraz ok. 230m do drogi wojewódzkiej DW986 ...

Działka rolna Zaborów
Zaborów · Działka rolna · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 000 zł
20 zł / m²

Działka Zaborów na sprzedaż bezpośrednio
Witam działka przy samej drodze wojewódzkiej Rzeszów -strzyżów w miejscowości zaborów koło kapliczki...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.