Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1406 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1402) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka budowlana Kupno
Kupno · Działka budowlana · 1389 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
97 000 zł
70 zł / m²

Działka Kupno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1389 m2 wraz z projektem domu w miejscowości Kupno. O szczegóły proszę pytać pod numerem telefonu....

Działka budowlana Jadachy
Jadachy · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
48 zł / m²

Działka Jadachy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Jadachy. Działka znajduje się przy głównej drodze Tarnobrzeg-Rzeszów w okolicy kościół, przystanek, szkoła, sklep. Działka posiada wpis w księgę wieczystą....

Działka rolno-budowlana Żyraków
Żyraków · Działka rolno-budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
20 zł / m²

Działka Żyraków na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke nr 1343/2 o powierzchni 24 ary w Żyrakowie klasy IV w okolicach wezla autostradowego Debica-Żyraków. W poblizu domy. W zalaczeniu informacja o lokalizacji....

Działka budowlana Ostrów
Ostrów · Działka budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
297 000 zł
90 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka budowlana w Ostrowie kolo Przemysla,cena podana jest za ar,prosze zobaczyc na google lokalizacje.. ...

Działka rolno-budowlana Domaradz Zakościół
Domaradz Zakościół · Działka rolno-budowlana · 3300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 000 zł
8 zł / m²

Działka Domaradz Zakościół na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę, doskonała pod zabudowę mieszkalną w zacisznym miejscu blisko centrum w Domaradzu. Teren staje się atrakcyjną dzielnicą mieszkaniową. Działka jest rolna IV klasa. Mogę pomóc we wszystkich etapach projektowania domu i odralniania działki. Działka graniczy z lasem, a na jej terenie zn...

Działka budowlana Kidałowice
Kidałowice · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
66 zł / m²

Działka Kidałowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę z domem drewnianym, dom można wyremontować.....

Działka budowlana Ostrów, Ostrów 2
Ostrów, Ostrów · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
100 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania znakomicie zlokalizowana 10 a działka położona w Ostrowie kolo Przemysla.Dojazd bezposrednio z drogi asfaltowej gminnej,działka calkowicie płaska o regularnym kształcie.Wszystkie media.Cena dla zdecydowanego kupca do negocjacji.Polecam....

Działka rolno-budowlana Jazowa
Jazowa · Działka rolno-budowlana · 6600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
8 zł / m²

Działka Jazowa na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę nr 151 położną w miejscowości Jazowa. Działka bezpośrednio przylega do drogi powiatowej Jazowa-Kobyle. Działka może być wykorzystana zarówno jako budowlana jak i rekreacyjna. Na działce znajdują się wszystkie media (woda, gaz, prąd). Możliwość negocjacji ceny. ...

Działka Toporów
Toporów · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 300 zł
33 zł / m²

Działka Toporów na sprzedaż bezpośrednio
Jeżeli marzysz o ciszy, spokoju i własnym domku w uroczym miejscu przy lesie na rzeczką "złotka" ok 15 km od Mielca, to mam do zaoferowania taką własnie działkę rekreacyjno -budowlaną o powierzchni 2300 m2 w Toporowie,, Ostrowy Tuszowskie. Działka , częściowo ogrodzona siatką. Dojazd nową drogą asfa...

Działka budowlana Mielec, ul. Szybowcowa 253
Mielec, ul. Szybowcowa · Działka budowlana · 1334 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
106 720 zł
80 zł / m²

Działka Mielec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną w Mielcu, ul. Szybowcowa, powierzchnia 13.34 ara. Idealny wymiar pod zabudowę 50m x 27m w prostokącie. Cena za ar to 8000 zł. do minimalnej negocjacji. ...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.