Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1410 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1402) oraz niepowtarzające się oferty agencji (8).

Działka budowlana Wola Mielecka
Wola Mielecka · Działka budowlana · 2135 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
130 000 zł
61 zł / m²

Działka Wola Mielecka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę budowlaną o powierzchni 21,35 a.Działka położona w 4 rzędzie zabudowy, oddalona 300m od drogi publicznej,asfaltowej.W sąsiedztwie nowych zabudowań . Do działki dojazd drogą wewnętrzna o szerokości 5m. Posiadam decyzje o warunkach zabudowy.Media na sąsiedniej działce. Cicha okolica,...

Działka rolno-budowlana Nowa Dęba Poręby Dębskie
Nowa Dęba Poręby Dębskie · Działka rolno-budowlana · 11811 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
250 000 zł
21 zł / m²

Działka Nowa Dęba Poręby Dębskie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę NOWA DĘBA, PORĘBY DĘBSKIE działka nr ewid 730/ 1. 1,1811 ha na działce znajduje się jeziorko, oraz lasek obok działki domki jednorodzinne Cena do lekkiej negocjacji Wszelkie pytania proszę kierować drogą telefoniczną...

Działka budowlana Będzienica
Będzienica · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
13 zł / m²

Działka Będzienica na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę o powierzchni 24 arów w Będzienicy. Możliwość podciągnięcia wszystkich mediów....

Działka budowlana Michniowiec
Michniowiec · Działka budowlana · 1509 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 234 zł
26 zł / m²

Działka Michniowiec na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana położona w cichym i urokliwym zakątku Bieszczad. Dojazd drogą gminną asfaltową nieprzelotową. Teren płaski , w sąsiedztwie rzeka , lasy i lużna zabudowa jednorodzinna. Miejscowość Michniowiec (na geoportalu jest to nr. 33 przed podziałem). Warunki Zabudowy na budynek jednorodzinn...

Działka budowlana Zagórz Dolina, ul. Wolności
Zagórz Dolina, ul. Wolności · Działka budowlana · 2100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
50 zł / m²

Działka Zagórz Dolina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę (~21 arów) z wszelkimi pozwoleniami - możliwość podłączenia kanalizacji, prądu, gazu, wody. Pod budowę. Działka znajduje się w Zagórzu przy ul. Wolności (Dolina). W odległości 5 km od Sanoka. Cena za ar - 5000 zł. Działka ze względu na swój prostokątny kształt idealnie nadaj...

Działka rolna Kliszów
Kliszów · Działka rolna · 8400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
8 zł / m²

Działka Kliszów na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 4 działki o łącznej powierzchni 0,84 ha. Dane działek: Obręb: 0031 KLISZÓW - Działka nr 280 o pow. 0,31 ha (pastwiska trwałe 0,03 ha i grunty orne RIIIa 0,28 ha), - Działka nr 282 o pow. 0,43 ha (pastwiska trwałe 0,06 i grunty orne RIIIa 0,37 ha), - Działka nr 302 o pow. 0,04...

Działka budowlana Paszczyna
Paszczyna · Działka budowlana · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
176 400 zł
49 zł / m²

Działka Paszczyna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną (wydzielone trzy mniejsze o równej wielkości 12arów)Cena 4900zł - 1ar...

Działka budowlana Wylewa
Wylewa · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 000 zł
20 zł / m²

Działka Wylewa na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana uzbrojona z drogą dojazdową asfaltową z dwóch stron. Położona 2 km od miasta Sieniawa powiat Przeworski, przy trasie Sieniawa-Oleszyce Nr. działki 777/2 powierzchnia 0.23ha . Kontakt tel. ...

Działka budowlana Wierzawice
Wierzawice · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
75 zł / m²

Działka Wierzawice na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlaną. Media dostępne bez problemu. słup prądowy wyznaczony, gaz, itp. Piękna spokojna okolica. Do centrum Leżajska 5 min samochodem, niecałe 4 km. Do szkoły w Wierzawicach zaledwie 2km. Nie daleko ulicy Lipy. 10 arów o wymiarach ok. 22m na 46m Piękna wiel...

Działka leśna Radomyśl nad Sanem
Radomyśl nad Sanem · Działka leśna · 7800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
4 zł / m²

Działka Radomyśl nad Sanem na sprzedaż bezpośrednio
Działka w kształcie podłużnego prostokąta znajduje się W Radomyślu nad Sanem tuż przy osiedlu Armii Krajowej. Na działce znajduje się las 50 letni....

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.