Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 8

1308 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1304) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka leśna Łubno
Łubno · Działka leśna · 19000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
28 000 zł
1 zł / m²

Działka Łubno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość gruntową zlokalizowaną w miejscowości Łubno. Grunty stanowią pastwiska trwałe (0,66 ha), grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych (1,04 ha),oraz lasy (0,20 ha). Dojazd do działki o pow. 1,04 ha drogą asfaltową, natomiast do pozostałych dwóch drogą polną....

Działka budowlana Gwoźnica Górna Na Granicy
Gwoźnica Górna Na Granicy · Działka budowlana · 5700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
14 zł / m²

Działka Gwoźnica Górna Na Granicy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 0,57ha wraz z drewnianym domem do rozbiórki wraz z działką rolną o powierzchni 0,10ha. Działka położona jest w Gwoźnicy Górnej, gmina Niebylec, powiat Strzyżów. Bardzo malownicza działka, w sąsiedztwie której znajdują się inne domy, przystanek autobusowy, la...

Działka budowlana Harasiuki
Harasiuki · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
20 zł / m²

Działka Harasiuki na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działkę budowlana zaraz za Harasiukami w kierunku Ceramiki. Wymiary działki to 17 m szerokość i 130 m długa. Działka jest uzbrojona Woda, Prad, Linia telefoniczna. Więcej informacji udzielę telefonicznie....

Działka budowlana Mielec, ul. Krańcowa
Mielec, ul. Krańcowa · Działka budowlana · 700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
200 zł / m²

Działka Mielec na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną. Powierzchnia 7 ar. Wymiary 24x30. Wydane warunki zabudowy. Udział w drodze prywatnej. Wszystkie media w drodze. Dobra lokalizacja....

Ocieka · Działka rekreacyjna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
70 000 zł
5 zł / m²

Działka Ocieka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rekreacyjną przy rzece łąka i las miejscowość ocieka.więcej informnacji pod nr tel ...

Wydrza · Działka budowlana · 2300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
22 zł / m²

Działka Wydrza na sprzedaż bezpośrednio
Działka w atrakcyjnym miejscu na granicy wsi Wydrza i Krawce, 100m od głównej drogi....

Działka budowlana Trześń
Trześń · Działka budowlana · 3200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
16 zł / m²

Działka Trześń na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke budowlana w miejscowości Trześń, gmina Gorzyce, powiat Tarnobrzeg. Powierzchnia działki 32 ary. Działka z budynkami, uzbrojona. Działka znajduje się niedaleko miasta Sandomierz okolo 5km. Idealny teren pod dzialke wypoczynkowo- rekreacyjna....

Majdan Sieniawski Osówka Dolna · Działka rolno-budowlana · 32000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
2 zł / m²

Działka Majdan Sieniawski Osówka Dolna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną wraz z rolną o pow. łęcznej 3,20 hektara w Majdanie Sieniawskim-Osówka. Działki znajdują się po obu stronach drogi. Cena 60 000zł do negocjacji Sprzedam również działkę rolną z możliwością przekwalifikowania na budowlaną o pow. 40 arów w Sieniawie, dokładniej w Dybkowi...

Rzeszów · Działka budowlana · 1375 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
120 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę pod zabudowę o pow. 13,75 ar przy bocznej Krakowskiej w Rzeszowie. Dojazd drogą polną, media do podciągnięcia. Cena 12 tyś/ar...

Sędziszów Małopolski Rędziny, ul. Głowackiego · Działka budowlana · 800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
48 000 zł
60 zł / m²

Działka Sędziszów Małopolski Rędziny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Sędziszowie Małopolskim w idealnej lokalizacji posiadającą WZ . Powierzchnia działki 8 arów . Wszystkie media w granicy działki !!! Działka położona na osiedlu Rędziny przy ul.Głowackiego / najbliżej centrum miasta / Nr działki 125/9...

      1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.