Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1390 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1370) oraz niepowtarzające się oferty agencji (20).

Działka leśna Stalowa Wola Pławo, ul. Wrzosowa
Stalowa Wola Pławo, ul. Wrzosowa · Działka leśna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
24 000 zł
5 zł / m²

Działka Stalowa Wola Pławo na sprzedaż bezpośrednio
0.5 ha lasu sprzedam....

Działka budowlana Krosno, ul. Korczyńska
Krosno, ul. Korczyńska · Działka budowlana · 6100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
745 000 zł
122 zł / m²

Działka Krosno na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlano inwestycyjną o powierzchni 61 arów (100 m długa, 61 m szeroka). Działka jest w całości ogrodzona. Położona jest przy ul Korczyńskiej w Krośnie (w pobliżu szpitala wojewódzkiego). Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego. Więcej informacji udzielę...

Działka budowlana Ropczyce Granice
Ropczyce Granice · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
24 zł / m²

Działka Ropczyce Granice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę uzbrojoną Ropczyce Granice Działka ma około 17 arów.(nr działki 4769) Szerokość działki w najszerszym miejscu to ok. 20 metrów a długość około 95 metrów. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej. Cena do negocjacji. Pilne ...

Działka rekreacyjna Braciejowa
Braciejowa · Działka rekreacyjna · 3600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
15 zł / m²

Działka Braciejowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną z pięknym widokiem i zaciszem. W dalszej okolicy zaledwie 2 sąsiadów. wspaniałe miejsce na odpoczynek. Na mapie jest to działka nr 424. Więcej info pod nr tel. ...

Działka rolna Krzywcza
Krzywcza · Działka rolna · 9000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
32 000 zł
4 zł / m²

Działka Krzywcza na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Krzywczy Sprzedam pole orne w Krzywczy na Błoniach. Nr działek 336 i 337 o powierzchni łącznej 90 arów za kwotę 32 tyś zł. W razie pytań proszę dzwonić....

Działka budowlana Ostrów
Ostrów · Działka budowlana · 1050 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
69 000 zł
66 zł / m²

Działka Ostrów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Ostrowie kolo Przemysla 10.5 a 69000zł do negocjacji...

Działka budowlana Grabiny
Grabiny · Działka budowlana · 1074 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 999 zł
37 zł / m²

Działka Grabiny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną nr 734/5 z warunkami zabudowy o pow. 1074 m2 w miejscowości Grabiny, 6 km od Dębicy. Działka jest położona w atrakcyjnej okolicy, przy bocznej - gminnej drodze asfaltowej nr 733. W najbliższym sąsiedztwie stoją domy. Warunki zabudowy wydano dla budynków mieszkalnych jednor...

Działka budowlana Kolbuszowa Dolna Strona Mielecka, ul. Mielecka 108
Kolbuszowa Dolna Strona Mielecka, ul. Mielecka · Działka budowlana · 2810 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
310 000 zł
110 zł / m²

Działka Kolbuszowa Dolna Strona Mielecka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 3 działki budowalne o łącznej powierzchni 28.1 arów o łącznej cenie 310 tys.: 1) Dom jednorodzinny z lat ’60 o powierzchni użytkowej ok.80 [m2] oraz budynek gospodarczy 13x6.5[m] znajdujące się na działce budowlanej 28x32 [m] o powierzchni 9.15 arów o numerach działek 1104/8 i 1104/...

Działka rolno-budowlana Siemuszowa
Siemuszowa · Działka rolno-budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
31 zł / m²

Działka Siemuszowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam, mam na sprzedaż 2 działki (2x900m2) rolno-budowlane (studio), które są ze sobą połączone i dają łącznie powierzchnię 1800m2, uzbrojenie w prąd i gaz przy granicy działki. Całość bardzo równa i płaskia w kształcie prostokąta z bardzo dobrym położeniem i dojazdem o każdej porze roku. Nieruchomo...

Działka rolno-budowlana Książnice
Książnice · Działka rolno-budowlana · 6400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
42 000 zł
7 zł / m²

Działka Książnice na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się w pobliżu lasu, kierunek Książnice-Rydzów,graniczy z drogą asfaltową ,media na sąsiadujących działkach. Szerokość działki od frontu 18,20 m (przedstawia zdjęcie),klasa gruntu V....

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.