Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1282 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1278) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka budowlana Smolarzyny
Smolarzyny · Działka budowlana · 4500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
14 zł / m²

Działka Smolarzyny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 45 ar.Cicha i spokojna okolica.Brak fabryk w okolicy i duża ilość drzew sprawia ,że powietrze jest czyste i rześkie.Media na sąsiadującej działce....

Działka rolna Nowosielce
Nowosielce · Działka rolna · 2900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
23 000 zł
8 zł / m²

Działka Nowosielce na sprzedaż bezpośrednio
Piekna dzialka o powierzchni 29a teren rowny w poblizu las droga krajowa e4...

Działka budowlana Jarosław, ul. Pawłosiowska
Jarosław, ul. Pawłosiowska · Działka budowlana · 933 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
92 000 zł
99 zł / m²

Działka Jarosław na sprzedaż bezpośrednio
POŁOŻENIE I PRZEZNACZENIE Działka niezabudowana, ogrodzona. Położona blisko centrum miasta - dojazd samochodem zajmuje pięć minut. Działka oddalona jest od głównej drogi komunikacyjnej, co zapewnia ciszę i małą emisję spalin. W sąsiedztwie działki domy jednorodzinne i tereny zieleni. Zgodnie ze S...

Działka budowlana Jarosław, ul. Dojazdowa
Jarosław, ul. Dojazdowa · Działka budowlana · 12000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
430 000 zł
36 zł / m²

Działka Jarosław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 1,20Ha (oferta dotyczy tylko sprzedaży całej działki) Lokalizacja: 37-500 Jarosław, ul. Dojazdowa, woj. Podkarpackie - Istnieje możliwość podciągnięcia wszystkich mediów - Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy....

Działka budowlana Cisna
Cisna · Działka budowlana · 24650 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
8 zł / m²

Działka Cisna na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dwie działki budowlane w Cisnej w Bieszczadach. Działka 144/16 posiada powierzchnię 0,1232 ha i kosztuje 100000 zł a działka 144/17 0,1233ha i też kosztuje 100000 zł. Działki posiadają pozwolenie na budowę. Są położone w centrum Cisnej, są uzbrojone. Działki posiadają dogodny dojazd i wszys...

Tarnobrzeg Mokrzyszów, ul. Leśna · Działka budowlana · 6500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
390 000 zł
60 zł / m²

Działka Tarnobrzeg Mokrzyszów na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną os. Mokrzyszów ul. Leśna, nr ewid. 984. Działka ma powierzchnię ok 65 arów, jest długa i szeroka (z jednego końca szer. ok 26m z drugiego ok. 34m.). W planie zagospodarowania przestrzennego są planowane na niej drogi gminne co zapewnia dojazd (dokładnie sytuacje...

Działka budowlana Borowa
Borowa · Działka budowlana · 878 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
46 000 zł
52 zł / m²

Działka Borowa na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną, położoną w miejscowości Borowa (numer 233). Działka jest usytuowana w centrum wsi w pobliżu cmentarza. Powierzchnia wynosi 878 m2. Jest zupełnie wystarczająca na budowę domu średniej wielkości z garażem i wygodnym podwórkiem. Nieruchomość jest wolna od wszelkich obcią...

Lisie Jamy, ul. Wspólna · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
40 000 zł
20 zł / m²

Działka Lisie Jamy na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania dzialka uzbrojona w dobrym miejscu 20 a prosze dzwonic pod ten numer. Cena do uzgodnienia...

Działka budowlana Jankowice
Jankowice · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
35 zł / m²

Działka Jankowice na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlaną. została wydana decyzja o warunkach zabudowy zagrodowej.działka uzbrojona,przy drodze powiatowej w jankowicach, 2 km od węzła autostradowego, 6 km od jarosławia....

Działka budowlana Korczyna, ul. Sporne
Korczyna, ul. Sporne · Działka budowlana · 2500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
40 zł / m²

Działka Korczyna na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania działki budowlane 599/1 (16 arów) i 596/1 (9 arów) w sumie 25 arów cena za ar 4000,-. Usytuowane w Korczynie na ul. Sporne, 4 km od centrum Krosna. Każda z działek ma oddzielną drogę dojazdową 599/1 od ul. Sporne, 596/1 od ul. Krętej. Na działce 599/1 postawiony jest budynek produk...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.