Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1312 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1308) oraz niepowtarzające się oferty agencji (4).

Działka budowlana Głowaczowa
Głowaczowa · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
38 zł / m²

Działka Głowaczowa na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam do sprzedania działkę budowlano-inwestycyjną w samym centrum Głowaczowej .Działka jest położona blisko szkoły i kościoła.Na działce jest zrobiony plan na budynek o pow.22 na 12. Działka jest położona przy głównej drodze przejazdowej Chotowa -Borowa.Na działce jest zaplanowany wjazd i wyja...

Działka rolno-budowlana Kamień Krzywa Wieś
Kamień Krzywa Wieś · Działka rolno-budowlana · 4400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Kamień Krzywa Wieś na sprzedaż bezpośrednio
Witam ,sprzedam działkę o pow. 44 ary,położoną w Kamieniu -Krzywa Wieś.Dojazd drogą asfaltową .Nr działki 3148....

Działka budowlana Przedmieście Dubieckie Błonie, Przedmieście Dubieckie 256
Przedmieście Dubieckie Błonie, Przedmieście Dubieckie · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
64 000 zł
36 zł / m²

Działka Przedmieście Dubieckie Błonie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 18a (181302_2.0011.365/75) w Przedmieściu Dubieckim (obok numeru 265), 1km od Dubiecka w stronę Dynowa. Druga linia zabudowy, dostępne: gaz, wodociąg, prąd, kanalizacja, telefon. Działka położona w nasłonecznionym miejscu, częściowo ogrodzona, w sąsiedztwie domy je...

Działka budowlana Przedmieście Dubieckie Błonie, Przedmieście Dubieckie 256
Przedmieście Dubieckie Błonie, Przedmieście Dubieckie · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 000 zł
36 zł / m²

Działka Przedmieście Dubieckie Błonie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę o powierzchni 26a (181302_2.0011.365/74) w Przedmieściu Dubieckim (obok numeru 265), 1km od Dubiecka w stronę Dynowa. Bezpośredni dojazd z drogi 884 Przemyśl-Dynów, dostępne: gaz, wodociąg, prąd, kanalizacja, telefon. Działka położona w nasłonecznionym miejscu, częściowo ogrodzo...

Działka budowlana Skołyszyn
Skołyszyn · Działka budowlana · 4200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 000 zł
25 zł / m²

Działka Skołyszyn na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Mam do zaoferowania działkę o powierzchni 42 arów z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego. Działka położona w miejscowości Skołyszyn. Oprócz fundamentów na działce znajduję się przygotowane na dach drewno. Działka w całości budowlana. Kupujący otrzymuje również pełną dokumentacje budowlan...

Działka budowlana Rzeszów Słocina, ul. św. Marcina
Rzeszów Słocina, ul. św. Marcina · Działka budowlana · 3255 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
20 000 zł
6 zł / m²

Działka Rzeszów Słocina na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam trzy działki budowlane o powierzchni 11,35 a , 11,02 a, 10,18 a zlokalizowane w centrum Słociny przy ul. Św Marcina. W pobliżu nowe domy , przystanek autobusowy. Bardzo ładna okolica, działki widokowe. Blisko do centrum miasta. Działki posiadają aktualne WZ. Wszystkie działki w pełni uzbroj...

Działka budowlana Łańcut, ul. Łąkowa
Łańcut, ul. Łąkowa · Działka budowlana · 1190 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 500 zł
51 zł / m²

Działka Łańcut na sprzedaż bezpośrednio
Witam działka znajduje sie w Łańcucie na ulicy Łąkowej Uzbrojona we wszystkie media numer działki 1463/2...

Działka budowlana Sędziszów Małopolski, ul. Kołłątaja
Sędziszów Małopolski, ul. Kołłątaja · Działka budowlana · 850 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
93 500 zł
110 zł / m²

Działka Sędziszów Małopolski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Kołłątaja. Działka o wymiarach ok 20x 42m. Możliwość kupna drugiej działki o tych samych wymiarach. Bardzo dobra lokalizacja, blisko biedronka, kościół, przystanek autobusowy (50m)....

Huta Przedborska · Działka budowlana · 3400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
10 zł / m²

Działka Huta Przedborska na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlana 34a przy drodze głównej na działce prąd,woda,gaz wjazd bezpośrednio z drogi.Działka położona w Hucie Przedborskiej. ...

Działka budowlana Krosno, ul. Polna
Krosno, ul. Polna · Działka budowlana · 660 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
80 zł / m²

Działka Krosno na sprzedaż bezpośrednio
Działka przy ul. Polnej w Krośnie w pierwszej linii zabudowy, w pełni uzbrojona, (gaz, prąd, woda, kanalizacja, światłowód) posiada współwłasność drogi dojazdowej jak i decyzję o warunkach zabudowy....

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.