Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1410 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1402) oraz niepowtarzające się oferty agencji (8).

Działka budowlana Sieniawa
Sieniawa · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
58 zł / m²

Działka Sieniawa na sprzedaż bezpośrednio
Gm. Rymanów-Sprzedam działkę budowlaną położoną w pięknej, turystycznej miejscowości Sieniawa w Beskidzie Niskim . W pobliżu znajdują się uzdrowiska, wyciągi narciarskie, las, jezioro, zapora wodna w Sieniawie .. 1,5 km. Działka w sąsiedztwie nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych, płaska,...

Działka inwestycyjna Czarnorzeki
Czarnorzeki · Działka inwestycyjna · 16400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
492 000 zł
30 zł / m²

Działka Czarnorzeki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działki o powierzchni 16 400 m kw. położonej w gminie Korczyna pow. Krosno woj. Podkarpackie Działka oznaczona nr 167 - R15 - 8 400 m kw. Działka oznaczona nr 169 - 1ZR5 - 8 000 m kw. Ogółem 16 400 m kw. Cena sprzedaży za 1 m kw. 30 zł - wartość 492 000,00 zł Położe...

Działka budowlana Kopki, ul. Kościelna 9
Kopki, ul. Kościelna · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
36 zł / m²

Działka Kopki na sprzedaż bezpośrednio
Rudnik nad Sanem(Dwór). Sprzedam 2 przylegające do siebie działki o powierzchni 9 a każda.Bardzo miła i spokojna okolica,niska cena....

Działka budowlana Stróże Wielkie
Stróże Wielkie · Działka budowlana · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
4 zł / m²

Działka Stróże Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana przy granicy administracyjnej Sanoka położona przy drodze asfaltowej w okolicy stoją nowo powstałe domy na działce woda i prąd szczegóły pod telefonem....

Działka rekreacyjna Koniaczów
Koniaczów · Działka rekreacyjna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
7 zł / m²

Działka Koniaczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę rekreacyjną z zarybionym stawem. Na działce 67 arów znajduje się staw zajmujący większość działki, szałas z paleniskiem, drewniana brama wjazdowa, drewniane wc, zieleń. W okolicy niska zabudowa i działki rolnicze. Możliwe przyłącze prądu/wody/gazu. Staw znajduje się ...

Działka budowlana Zręcin, ul. Polna
Zręcin, ul. Polna · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
30 zł / m²

Działka Zręcin na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 2 działki budowlane z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Mogą być sprzedane razem lub osobno....

Działka budowlana Majdan Królewski, ul. ks. Stanisława Stępnia
Majdan Królewski, ul. ks. Stanisława Stępnia · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
30 zł / m²

Działka Majdan Królewski na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam dzialke budowlano-rekreacyjna w majdanie krolewskim na ulicy ks.stepnia wiecej pod nr....

Działka rolna Wiśniowa
Wiśniowa · Działka rolna · 2651 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 000 zł
4 zł / m²

Działka Wiśniowa na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam do sprzedania działkę rolną nr 1209 położoną w Wiśniowej pomiędzy rzeką Wisłok a drogą prowadzącą z Wiśniowej do Jazowej....

Działka budowlana Przemyśl Bakończyce, ul. Cegielniana
Przemyśl Bakończyce, ul. Cegielniana · Działka budowlana · 9251 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
420 000 zł
45 zł / m²

Działka Przemyśl Bakończyce na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania duża działka budowlana o powierzchni 0,92 ha ( 92 ara ), przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne i wielorodzinne z usługami (zgodnie z MPZP). Prostokątna, o lekkim nachyleniu. Spokojna okolica, dużo zieleni. Dogodny dojazd do centrum miasta, oraz nowo wybudowanej drogi obwodowej. Dz...

Działka budowlana Wiązownica
Wiązownica · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
87 500 zł
36 zł / m²

Działka Wiązownica na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działkę budowlaną w Wiazownicy niedaleko ośrodka zdrowia o powierzchni 24a Do działki zrobiona jest droga asfaltowa...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.