Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

1257 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1247) oraz niepowtarzające się oferty agencji (10).

Działka rolno-budowlana Rozbórz Długi
Rozbórz Długi · Działka rolno-budowlana · 10415 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
140 000 zł
13 zł / m²

Działka Rozbórz Długi na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania UZBROJONA działka rolno-budowlana o łącznej powierzchni 10 415m2 (1.0415ha). W skład tej powierzchni wchodzą trzy działki: -Rolno-budowlana pow. 0.5094ha (budowlana 0.2043ha, rolna 0.3051ha) - Nr. 85 -Rolna pow. 0.2429ha - Nr. 114 -Rolna pow. 0.2892ha - Nr. 82 Rozmieszczenie pos...

Działka budowlana Dębica, ul. Budzisz
Dębica, ul. Budzisz · Działka budowlana · 1250 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
120 000 zł
96 zł / m²

Działka Dębica na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana na sprzedaż w pełni uzbrojona 12.5 ara cena 120 000zl w bardzo ładnej lokalizacji....

Działka budowlana Berezka
Berezka · Działka budowlana · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
183 000 zł
18 zł / m²

Działka Berezka na sprzedaż bezpośrednio
Niesamowita okazja! Berezka, do sprzedaży piękna działka budowlana o pow. 1 ha. Na działkę wydana została decyzja o Warunkach Zabudowy na budowę pensjonatu, bezodpływowego zbiornika na ścieki i studni kopanej. Teren w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 53m x 172m x 46m x76m x 51m x ...

Działka budowlana Dębica, ul. Kawęczyńska
Dębica, ul. Kawęczyńska · Działka budowlana · 1200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
168 000 zł
140 zł / m²

Działka Dębica na sprzedaż bezpośrednio
Witam, na sprzedaż posiadam piękną działkę położoną przy ulicy Kawęczyńskiej niedaleko centrum. Do szkoły MG 2 - 1,1 km, szpital - 1,0 km, galeria dębicka - 1,8 km. Działka uzbrojona - prąd, gaz, kanalizacja, woda, internet. Wymiary działki około 27x44 m,płaska w kształcie prostokątu. Cicha i spokoj...

Działka rolna Karkówka
Karkówka · Działka rolna · 4600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
7 zł / m²

Działka Karkówka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną z domkiem. obecnie są tam maliny jesienne na powierzchni ok. 40 arów. reszta to domek z sadem ogrodzony siatką. położona jest w miejscowości Karkówka. dojazd do działki to kawałek drogi kamienistej kawałek polnej. W domku nie ma bieżącej wody(możliwość wykopania studni), ale j...

Działka rolno-budowlana Żarówka
Żarówka · Działka rolno-budowlana · 14300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
10 zł / m²

Działka Żarówka na sprzedaż bezpośrednio
Działka 1ha 43a - w tym ok. 80 a lasu mieszanego położona na malowniczej górce w cichej okolicy. Wykopany staw ok.500m kw.Działka budowlana 6a zabudowana domkiem drewnianym. Na działce energia elektryczna i studnia. Nr działki 2507 / 3 Gmina Radomyśl Wielki...

Działka budowlana Szówsko, ul. Sportowa
Szówsko, ul. Sportowa · Działka budowlana · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
40 zł / m²

Działka Szówsko na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę z wystawioną decyzja o warunkach zabudowy w miejscowości Szówsko, gmina Wiązownica, powiat Jarosław, województwo podkarpackie. Działka o powierzchni 24 arów oznaczona numerem 1007/1 przy ulicy Sportowej w Szówsku, cicha spokojna okolica. W niedalekiej odległości od działki sz...

Działka rolna Makowisko
Makowisko · Działka rolna · 45000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
2 zł / m²

Działka Makowisko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam pole rolne o powierzchni 4,5 ha w miejscowości Makowisko koło Jarosławia. Pole gotowe do uprawy, co rok uprawiane (wysokie plony) i dobrze nawozone....

Działka rekreacyjna Rzeszów
Rzeszów · Działka rekreacyjna · 420 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
36 zł / m²

Działka Rzeszów na sprzedaż bezpośrednio
SPRZEDAM OGRÓDEK DZIAŁKOWY - DZIAŁKA REKREACYJNA !!! Działka rekreacyjna na terenie ogródków działkowych w rzeszowie. Na dzialce znajduje sie domek z wersalka stolem czajnikiem itp. Woda dostępna jest na działce tylko w sezonie letnim. Prąd dostepny caly rok. Za domkiem znajduje się również komp...

Działka budowlana Kuńkowce
Kuńkowce · Działka budowlana · 2200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
50 zł / m²

Działka Kuńkowce na sprzedaż bezpośrednio
Działka w Kuńkowcach pod Przemyślem z warunkami, blisko lipowicy piękny widok, cicha okolica...

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.