Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 7

1390 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1370) oraz niepowtarzające się oferty agencji (20).

Działka rolno-budowlana Wola Buchowska
Wola Buchowska · Działka rolno-budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
43 000 zł
22 zł / m²

Działka Wola Buchowska na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolno budowlana w Woli Buchowskiej o powierzchni 20 arów . Działka znajduje się przy drodze asfaltowej ,1 km od szkoły ,kościoła i sklepu w Gorzycach. Więcej informacji pod numerem telefonu ...

Działka budowlana Sieniawa
Sieniawa · Działka budowlana · 600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
58 zł / m²

Działka Sieniawa na sprzedaż bezpośrednio
Gm. Rymanów-Sprzedam działkę budowlaną położoną w pięknej, turystycznej miejscowości Sieniawa w Beskidzie Niskim . W pobliżu znajdują się uzdrowiska, wyciągi narciarskie, las, jezioro, zapora wodna w Sieniawie .. 1,5 km. Działka w sąsiedztwie nowo powstałego osiedla domów jednorodzinnych, płaska,...

Działka inwestycyjna Czarnorzeki
Czarnorzeki · Działka inwestycyjna · 16400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
492 000 zł
30 zł / m²

Działka Czarnorzeki na sprzedaż bezpośrednio
Witam Sprzedam działki o powierzchni 16 400 m kw. położonej w gminie Korczyna pow. Krosno woj. Podkarpackie Działka oznaczona nr 167 - R15 - 8 400 m kw. Działka oznaczona nr 169 - 1ZR5 - 8 000 m kw. Ogółem 16 400 m kw. Cena sprzedaży za 1 m kw. 30 zł - wartość 492 000,00 zł Położe...

Działka budowlana Kopki, ul. Kościelna 9
Kopki, ul. Kościelna · Działka budowlana · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
36 zł / m²

Działka Kopki na sprzedaż bezpośrednio
Rudnik nad Sanem(Dwór). Sprzedam 2 przylegające do siebie działki o powierzchni 9 a każda.Bardzo miła i spokojna okolica,niska cena....

Działka budowlana Stróże Wielkie
Stróże Wielkie · Działka budowlana · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
4 zł / m²

Działka Stróże Wielkie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka budowlana przy granicy administracyjnej Sanoka położona przy drodze asfaltowej w okolicy stoją nowo powstałe domy na działce woda i prąd szczegóły pod telefonem....

Działka rekreacyjna Koniaczów
Koniaczów · Działka rekreacyjna · 6700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
7 zł / m²

Działka Koniaczów na sprzedaż bezpośrednio
Witam, Sprzedam działkę rekreacyjną z zarybionym stawem. Na działce 67 arów znajduje się staw zajmujący większość działki, szałas z paleniskiem, drewniana brama wjazdowa, drewniane wc, zieleń. W okolicy niska zabudowa i działki rolnicze. Możliwe przyłącze prądu/wody/gazu. Staw znajduje się ...

Działka budowlana Zręcin, ul. Polna
Zręcin, ul. Polna · Działka budowlana · 4000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
119 000 zł
30 zł / m²

Działka Zręcin na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania 2 działki budowlane z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej. Mogą być sprzedane razem lub osobno....

Działka budowlana Majdan Królewski, ul. ks. Stanisława Stępnia
Majdan Królewski, ul. ks. Stanisława Stępnia · Działka budowlana · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
84 000 zł
30 zł / m²

Działka Majdan Królewski na sprzedaż bezpośrednio
Witam sprzedam dzialke budowlano-rekreacyjna w majdanie krolewskim na ulicy ks.stepnia wiecej pod nr....

Działka rolna Dołżyca
Dołżyca · Działka rolna · 17664 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 488 zł
5 zł / m²

Działka Dołżyca na sprzedaż
Działka rolna w miejscowości Dołżyca o powierzchni 1,767 ha w kształcie prostokąta. Stok nachylony w kierunku południowym, bezpośrednie sąsiedztwo działki zabudowanej (działka nr 121 - w trakcie budowy stadnina koni z domkami rekreacyjnymi całorocznymi). Tereny niezalewowe! Działka użytkowana roln...

Działka budowlana Ustrzyki Dolne
Ustrzyki Dolne · Działka budowlana · 7526 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
23 zł / m²

Działka Ustrzyki Dolne na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zawadka w gminie Ustrzyki Dolne, pomiędzy Pogórzem Przemyskim a Bieszczadami. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: działka z wydanymi warunkami zabudowy dotyczącymi budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i bezodpływowego zbiornika na ści...

      1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.