Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, podkarpackie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

1429 działek na sprzedaż podkarpackie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1422) oraz niepowtarzające się oferty agencji (7).

Działka budowlana Bobrowa
Bobrowa · Działka budowlana · 2600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
25 zł / m²

Działka Bobrowa na sprzedaż bezpośrednio
Działka z budynkami widocznymi na zdjeciu o wielkosci 26 Ar Podpiety Prad . Woda i kanlizacjia mozliwa do podpiecia zaraz niedaleko budynku więcej informacji pod telefonem....

Działka inwestycyjna Zagórz Wielopole, ul. Batorego
Zagórz Wielopole, ul. Batorego · Działka inwestycyjna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
50 zł / m²

Działka Zagórz Wielopole na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż dużą działkę przy ul. Batorego w Zagórzu. Działka ma ponad 1 ha powierzchni, jest ogrodzona. Z jednej strony ma dostęp do rzeki. Na działce znajdują się: budynek warsztatowy, kanał najazdowy, waga towarowa samochodowa 25 ton. Doprowadzone są media. Działka pod działalność gos...

Działka rolna Jaszczurowa Granice
Jaszczurowa Granice · Działka rolna · 8800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
26 500 zł
3 zł / m²

Działka Jaszczurowa Granice na sprzedaż bezpośrednio
Witam posiadam do sprzedania działkę rolną o powierzchni 88 arów w Gminie Wiśniowa,położona na terenie wsi Jaszczurowa,Idealna pod uprawę albo do wykorzystania na działkę rekreacyjną albo pod jakąś działalność typu tartak czy inną według uznania nawet można przekształcić na budowlaną,na działce znaj...

Działka rolno-budowlana Baranów Sandomierski
Baranów Sandomierski · Działka rolno-budowlana · 24000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
13 zł / m²

Działka Baranów Sandomierski na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki w centrum Baranowa Sandomierskiego ( w atrakcyjnej lokalizacji ) o łącznej powierzchni 24 000 m2 Wykaz działek: 1778 /1777/1773/1774/1771/1765/1/1750/1751 Dojazd ulicą asfaltową wszystkie media w pobliżu. Działki przeznaczone w większości pod zabudowę mieszkaniowo- usługową. ...

Działka budowlana Kielnarowa
Kielnarowa · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
11 000 zł
11 zł / m²

Działka Kielnarowa na sprzedaż bezpośrednio
Dzialka 10A uzbeojona woda kanalizacja gaz prad. Mozliwosc zabudowy. Numer dzialki 139/2 w Kielnarowej w poblizu Domu Ludowego. 400 metrow od glownej drogi. Droga asfaltowa pod dzialke. 11000 za Ar. Do negocjacji. ...

Działka budowlana Rzeszów Budziwój, ul. Jana Pawła II 27/2
Rzeszów Budziwój, ul. Jana Pawła II · Działka budowlana · 2000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
200 zł / m²

Działka Rzeszów Budziwój na sprzedaż bezpośrednio
Działka w drugim pasie zabudowy przy Jana Pawła II. Całkowita powierzchnia 20 arów (możliwość zakupu 10 arów). Na działce znajduje się stary drewniany dom - możliwość przygotowania terenu (usunięcie domu). Droga dojazdowa utwardzona z mediami. 20 m od Wisłoka :) Zachęcam do kontaktu i negocja...

Działka budowlana Giedlarowa
Giedlarowa · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
50 zł / m²

Działka Giedlarowa na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Giedlarowej. 1 km od centrum leżajska. Dojazd asfaltowy z drogi wojewódzkiej 877. Media na działkach sąsiednich....

Działka rolna Chmielów
Chmielów · Działka rolna · 1800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
9 000 zł
5 zł / m²

Działka Chmielów na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedania działka rolna w Chmielowie za cmentarzem o pow. 18 a. Cena 500 zł za 1 ar. ...

Działka budowlana Dębica
Dębica · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
243 000 zł
90 zł / m²

Działka Dębica na sprzedaż bezpośrednio
Działka prostokątna w Dębicy przy drodze asfaltowej na Ośrodek Wypoczynkowy Jałowce.Działkę można podzielić na dwie działki - dostępność z dojazdem bez problemu przy działce droga asfaltowa . Spokojne miejsce i bardzo ładny teren....

Działka budowlana Rzeszów Załęże
Rzeszów Załęże · Działka budowlana · 2700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
96 zł / m²

Działka Rzeszów Załęże na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną 27 arów w Rzeszowie na Załężu. Media na działce....

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.