Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2313 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2071) oraz niepowtarzające się oferty agencji (242).

Działka rolna Młyniec Pierwszy
Młyniec Pierwszy · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
650 000 zł
13 zł / m²

Działka Młyniec Pierwszy na sprzedaż bezpośrednio
Działka rolna z możliwością przekształcenia (ziemia 5/6 klasy) położona w Młyńcu Pierwszym, w ładnej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość w niewielkiej odległości od centrum miejscowości. Idealna pod osiedle domków jednorodzinnych lub inną inwestycję. Pewną inwestycją na działce by...

Działka budowlana Dzikowo
Dzikowo · Działka budowlana · 3500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
185 500 zł
53 zł / m²

Działka Dzikowo na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w miejscowości Dzikowo, w odległości 17km od Torunia, w pobliżu lasu i jeziora. Powierzchnia działki to 3500m2, dojazd drogą utwardzaną. Prąd i woda w ulicy, kanalizacja będzie robiona wkrótce. W sąsiedztwie rzadka zabudowa jednorodzinna. Cena 53zł/m2....

Nowe Dobra · Działka inwestycyjna · 130000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
6 500 000 zł
50 zł / m²

Działka Nowe Dobra na sprzedaż bezpośrednio
Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego pod tereny przemysłowe i produkcyjno gospodarcze....

Działka rolno-budowlana Zakrzewo
Zakrzewo · Działka rolno-budowlana · 5100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
12 zł / m²

Działka Zakrzewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki o powierzchni 5100m2 nr 35 i 8300m2 nr 80. cena dotyczy działki numer 35. idealne pod budowe domu. mozliwosc negocjacji ceny....

Działka budowlana Kawęczyn
Kawęczyn · Działka budowlana · 1159 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
36 500 zł
31 zł / m²

Działka Kawęczyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana Kawęczyn koło Torunia nr 367/23 powierzchnia 0,1159 ha...

Działka budowlana Pigża
Pigża · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
75 000 zł
75 zł / m²

Działka Pigża na sprzedaż bezpośrednio
Mam na sprzedaż działkę budowlaną 1000m2, usytuowana jest na prężnie rozwijającym się osiedlu domków jednorodzinnych, na rogu ulic. Do centrum Torunia jest 15km. Media dostępne w obrębie działki....

Kikół, ul. Polna · Działka rekreacyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
25 000 zł
25 zł / m²

Działka Kikół na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działki 10 i 20 arowe w bardzo cichej i spokojnej okolicy na ulicy Polnej w miejscowości Kikół. Działki z warunkami zabudowy. W sąsiedztwie stawów rybnych. Więcej informacji udzielę przez telefon....

Działka inwestycyjna Bydgoszcz
Bydgoszcz · Działka inwestycyjna · 28478 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
4 999 000 zł
176 zł / m²

Działka Bydgoszcz na sprzedaż
Nieruchomość położona jest w Bydgoszczy, na terenie przeznaczonym pod przemysł. Znajduje się na niej budynek biurowy oraz hala o powierzchni 400 m2 Działka w pełni uzbrojona, znajduje się na niej sieć kanalizacyjna, wodociągowa, elektroenergetyczna oraz gazowa. Dojazd do nieruchomości drogą asfa... dodano wczoraj

Działka inwestycyjna Brzezie
Brzezie · Działka inwestycyjna · 68000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
3 000 000 zł
44 zł / m²

Działka Brzezie na sprzedaż
Atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna położona w pobliżu autostrady A1 w miejscowości Brzezie. Jest to teren przemysłowo - usługowy.  Większa część działki została odrolniona, pozostała część jest w trakcie odrolniania.   Prawie 5 ha są to gleby klasy III, ok. 1,5 ha - IV klasy, pozostałe to V klas... dodano wczoraj

Ciechocin · Działka siedliskowa · 83000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
996 000 zł
12 zł / m²

Działka Ciechocin na sprzedaż
Działka siedliskowa w miejscowości Ciechocin. Nieruchomość gruntowa, niezabudowana, częściowo zalesiona, jest to działka płaska o regularnym kształcie.  Działka położona jest na wsi, dojazd do niej to gruntowa utwardzona.... dodano wczoraj

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.