Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 9

2427 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2176) oraz niepowtarzające się oferty agencji (251).

Działka budowlana Skrzynki
Skrzynki · Działka budowlana · 605 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
140 zł / m²

Działka Skrzynki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę 605 m2 ogrodzoną, z domem o powierzchni 42 m2, w odległości 500 m od jeziora Skrzyneckiego - wieś Goreń Duży/Skrzynki , gmina Baruchowo - woj. Kujawsko-Pomorskie, pomiędzy Gostyninem i Włocławkiem. Rejon otacza Włocławsko-Gostyniński Park Krajobrazowy i rezerwat przyrody. Jest dużo ...

Działka budowlana Rynarzewo Wybudowanie Rynarzewskie, ul. Jaśminowa
Rynarzewo Wybudowanie Rynarzewskie, ul. Jaśminowa · Działka budowlana · 1508 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
128 000 zł
85 zł / m²

Działka Rynarzewo Wybudowanie Rynarzewskie na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana 1508 m2 z skrzynką elektryczną w narożniku działki. JAŚMINOWA 23 Z wjazdem od wschodu aby w umieszczonej przy wejściu kuchni przyszłego domu pić poranną kawę w blasku wschodzącego słońca. Ogród od południa i zachodu aby po całym dniu pracy rozkoszować się Słońcem i wszechoga...

Działka budowlana Sicienko
Sicienko · Działka budowlana · 1530 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
111 000 zł
73 zł / m²

Działka Sicienko na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Sicienku, położoną w nowym powstającym osiedlu. ...

Działka budowlana Osie, ul. Stary Tartak
Osie, ul. Stary Tartak · Działka budowlana · 965 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 000 zł
47 zł / m²

Działka Osie na sprzedaż bezpośrednio
Mam do sprzedania 3 działki budowlane uzbrojone,dwie działki po 965,jedna 1026 metrów kwadratowych,Osie,Stary tartak...

Działka rolno-budowlana Brzezie
Brzezie · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
53 000 zł
18 zł / m²

Działka Brzezie na sprzedaż bezpośrednio
Witam do sprzedania działka rolno-budowlana inwestycyjna w ładnej spokojnej okolicy do sprzedania możliwość kupienia dwóch działek obok siebie o nr 58/12 i 58/11 po 3000mkw dojazd do działki drogą asfaltową od działki do centrum włocławka jest 16 km Do zjazdu na autostradę 3 km w okolicy blisko sz...

Działka inwestycyjna Plesewo
Plesewo · Działka inwestycyjna · 2800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
125 000 zł
45 zł / m²

Działka Plesewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam nieruchomość idealnie nadającą się pod działalność gospodarczą , w skład zabudowy wchodzą dom mieszkalny parterowy 250 m2, magazyny i hale 250m2, ogród wraz z dużym oczkiem wodnym ok.2800m2. Nieruchomość umiejscowiona w spokojnej okolicy, nieopodal jeziora (ok.4km). Zainteresowanych zachę...

Działka rekreacyjna Wudzyn
Wudzyn · Działka rekreacyjna · 720 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
90 zł / m²

Działka Wudzyn na sprzedaż bezpośrednio
Działka ROD Międzylesie Zachód , altana z tarasem 37 m2, łazienka z wc, kuchnia, duży i mały pokój, szambo + gaz z butli, pomieszczenie gospodarcze. ...

Działka budowlana Łubianka
Łubianka · Działka budowlana · 1336 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
73 480 zł
55 zł / m²

Działka Łubianka na sprzedaż
Działka budowlana w samym centrum miejscowości Łubianka - 15 km od Torunia. Główne atuty nieruchomości: Cicha i spokojna okolica W samym centrum Łubianki (blisko sklepy, szkoły) Dobry kształt oraz teren działki Na sprzedaż idealnie położona działka w Łubiance. Działka jest położona blisko s...

Działka budowlana Łubianka
Łubianka · Działka budowlana · 1517 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 435 zł
55 zł / m²

Działka Łubianka na sprzedaż
Działka budowlana w samym centrum miejscowości Łubianka - 15 km od Torunia. Główne atuty nieruchomości: Cicha i spokojna okolica W samym centrum Łubianki (blisko sklepy, szkoły) Dobry kształt oraz teren działki Na sprzedaż idealnie położona działka w Łubiance. Działka jest położona blisko...

Działka budowlana Zamek Bierzgłowski
Zamek Bierzgłowski · Działka budowlana · 2510 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
133 000 zł
53 zł / m²

Działka Zamek Bierzgłowski na sprzedaż
Na sprzedaż pięknie położona działka w Zamku Bierzgłowskim o powierzchni 2510mkw Główne atuty nieruchomości: Cicha i spokojna okolica Obecna zabudowa działek sąsiadujących Płaski teren działki Działka jest uwzględniona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako budownictwo m...

      1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.