Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 10

1935 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1869) oraz niepowtarzające się oferty agencji (66).

Działka rolna Sulnówko, ul. Cisowa
Sulnówko, ul. Cisowa · Działka rolna · 3750 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
53 zł / m²

Działka Sulnówko na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż są dwie działki rolne sprzedawane jako całość. Działki oznaczone na planach 813/1 i 813/2. Powierzchnia obu działek to 3750 m2. Działki położone niedaleko granicy miasta, doskonale skomunikowane z centrum, w centrum powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Możliwa budowa na zasadzie ...

Działka budowlana Wałdowo Szlacheckie
Wałdowo Szlacheckie · Działka budowlana · 1453 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
58 120 zł
40 zł / m²

Działka Wałdowo Szlacheckie na sprzedaż bezpośrednio
Działka o powierzchni 1453m2 w rewelacyjnej lokalizacji, 3min od przystanku MZK i PKP, 10min piechotą do szkoły, jeszcze bliżej przedszkole i sklep spożywczo-przemysłowy; jednocześnie spokojna i cicha okolica, piękne widoki. Działka ma wydane warunki zabudowy, łatwy dostęp do drogi z mediami. Dojazd...

Gawin · Działka rolno-budowlana · 100000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
360 000 zł
4 zł / m²

Działka Gawin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty orne 10 hektarow dwie działki 3ha i 7ha w lokalizacji 3 km od jeziora ługowiska, uklejnica,łączewna możliwość sprzedania osobno, działka 3 hektarowa jest zabudowana cena dotyczy 1 ha więcej informacji udzielam telefonicznie...

Wąbrzeźno · Działka inwestycyjna · 15000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
350 000 zł
23 zł / m²

Działka Wąbrzeźno na sprzedaż bezpośrednio
Działka znajduje się 300m od obwodnicy 500 do centrum. Media w blisko,obok powstają magazyny PSB....

Zofiewo · Działka rolna · 47800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
3 zł / m²

Działka Zofiewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunt rolny o powierzchni 4,78 ha w tym 1 hektar lasu iglastego 25 letniego. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu. ...

Działka rekreacyjna Inowrocław
Inowrocław · Działka rekreacyjna · 460 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
130 zł / m²

Działka Inowrocław na sprzedaż bezpośrednio
Domek letniskowy całoroczny...

Działka budowlana Wielka Nieszawka, ul. Akacjowa
Wielka Nieszawka, ul. Akacjowa · Działka budowlana · 1192 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
98 936 zł
83 zł / m²

Działka Wielka Nieszawka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę w Wielkiej Nieszawce o powierzchni 1192 metry. Działka położona w pobliżu aquaparku Oleander, na wysokości ulicy Akacjowej po lewej stronie ulicy Toruńskiej jadąc od strony Torunia. Działka jest czwartą w kolejności od głównej drogi (tj. ulicy Toruńskiej), prowadzi do niej droga ...

Działka budowlana Przyłęki
Przyłęki · Działka budowlana · 896 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
71 680 zł
80 zł / m²

Działka Przyłęki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Przyłęki. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 100 m drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 896 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda i pr...

Działka budowlana Szczutki
Szczutki · Działka budowlana · 3015 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
259 000 zł
86 zł / m²

Działka Szczutki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Szczutki, gmina Sicienko, powiat bydgoski. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 3 015 m2 w kształcie kwadratu. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda w drodze, prąd ...

Działka budowlana Przyłęki
Przyłęki · Działka budowlana · 3514 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
266 000 zł
76 zł / m²

Działka Przyłęki na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Przyłęki. Dojazd do działki: drogą asfaltową, ostatnie 100 m drogą gruntową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3514 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda i p...

      1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.