Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników

1901 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1835) oraz niepowtarzające się oferty agencji (66).

Goreń Nowy · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Goreń Nowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolną położoną w goreniu nowym. Posiadam też na sprzedaż dwie działki laśne.... dodano wczoraj

Włocławek, Goreń Nowy · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Włocławek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną położoną w goreniu nowym.posiadam też na sprzedaż dwie działki leśne. Zapraszam do kupna.... dodano wczoraj

Działka budowlana Łochowo, ul. Władysława Reymonta
Łochowo, ul. Władysława Reymonta · Działka budowlana · 985 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
80 zł / m²

Działka Łochowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Łochowie ul. Reymonta o powierzchni 985 m kwadratowych. Działka w kształcie kwadratu z wydanymi warunkami zabudowy. Media - prąd i woda w drodze. Wszelkie pytania pod numerem telefonu. Sprzedający jest osoba prywatną. Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i ma charakter informacyjny. ... dodano wczoraj

Zwierzyniec Zwierzyniec, długa · Działka budowlana · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
15 zł / m²

Działka Zwierzyniec Zwierzyniec na sprzedaż bezpośrednio
JEST TO PROSTOKĄT , OD PUBLICZNEJ DROGI OK 80 M , OTOCZONA LASEM 60 -CIO LETNIM , POWIERZCHNIA 11,000 M2 Z DOJAZDEM , CHĘTNY MOŻE SOBIE JA ROZGRANICZYĆ I ODSPRZEDAĆ , JA SPRZEDAJE W CAŁOŚCI ZA JEDYNE 15 ZŁ/M2 , NIE TARGUJE CENY NIŻSZEJ JAK 15 ZŁ . JEST JUŻ POZWOLENIE NA BUDOWĘ DOMU MIESZKALNEGO I ZGODA NA PRĄD , WIEC MOŻNĄ SIĘ BUDOWAĆ W SŁYNNYCH , CZYSTYCH BORACH TUCHOLSKICH . Telefon komórka do zony IRENY - 796840165... dodano wczoraj

Działka budowlana Obrowo
Obrowo · Działka budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 999 zł
56 zł / m²

Działka Obrowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 885m2 w miejscowości Obrowo. Działka jest bardzo atrakcyjnie położona, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki prowadzi droga utwardzona, w której znajduje się kanalizacja, woda, prąd. Sama działka nie jest jeszcze uzbrojona, ale to nie stanowi najmniejszego problemu. Ogromną zaletą jest lokalizacja, która gwarantuje cisze i bezpieczeństwo. Do głównej trasy prowadzącej do Torunia, jest ok. 650m. W pobliżu znajduje się szkoła... dodano przedwczoraj

Działka rolna Łąkie
Łąkie · Działka rolna · 19800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
11 zł / m²

Działka Łąkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną - łąka 1,1 ha + 0,88 ha lasu. Las olcha, jesion. Działki nr: 150, 154 i 185.... dodano przedwczoraj

Działka budowlana Gliszcz
Gliszcz · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
38 zł / m²

Działka Gliszcz na sprzedaż bezpośrednio
dodano przedwczoraj

Działka budowlana Toruń, ul. Dojazd
Toruń, ul. Dojazd · Działka budowlana · 711 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
239 zł / m²

Działka Toruń na sprzedaż
Działka budowlana położona w Toruniu. Dojazd do działki: droga asfaltowa cicha. Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna; dopuszczalne: usługi podstawowe towarzyszące zabudowie mieszkaniowej lub wolno stojące; zieleń urządzona- rekreacja i urządzenia sportowe; obiekty i urządzenia infrastruktury technicznej, w tym linia zasilająca EE i trafostacja. Opis działki: Działka o powierzchni 711 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd. O...

Działka budowlana Toruń Czerniewice, ul. Relaksowa
Toruń Czerniewice, ul. Relaksowa · Działka budowlana · 898 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
178 zł / m²

Działka Toruń Czerniewice na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Toruń - Czerniewice. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 898 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe miejskie. Odległość od centrum Torunia: około 8 km. Sąsiedztwo: domy jednorodzinne, las, tereny zielone, rzeka. Rekreacja: las, ścieżka rowerowa, boisko orlik. Usługi: sklep spożywczy....

Działka budowlana Toruń Stawki, ul. Trzcinowa
Toruń Stawki, ul. Trzcinowa · Działka budowlana · 5064 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż jednej agencji nieruchomości, na zasadzie wyłączności. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 266 000 zł
250 zł / m²

Działka Toruń Stawki na sprzedaż
Działka budowlana położona w Toruniu. Dojazd do działki: drogą osiedlową. Przeznaczenie: usługi komercyjne. Opis działki: Działka o powierzchni 5064 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media w drodze: prąd, gaz Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobusowe, PKS. Odległość od centrum Torunia: 5 km. Sąsiedztwo: zabudowa wielorodzinna. Usługi: apteka, bank, bankomat, bazarek, cukiernia, delikatesy, kwiaciarnia, market, przychodnia, sklep spożywczy. In...

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.