Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 11

2057 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2005) oraz niepowtarzające się oferty agencji (52).

Włocławek Centrum, ul. Stodólna · Działka inwestycyjna · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
195 000 zł
130 zł / m²

Działka Włocławek Centrum na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną z budynkiem mieszkalnym (4 lokale),ulStodólna10,...

Działka rekreacyjna Lubiewice
Lubiewice · Działka rekreacyjna · 4100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
24 zł / m²

Działka Lubiewice na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną na terenie cisów staropolskich na przeciwko rezerwatu przyrody okolice Mukrza zezwolenie jest w trakcie załatwiania Zewolenie będzie upoważniac do postawienia domku letniskowego więcej informacji pod telefonem podanym w ogłoszeniu, cena za metr kwadratowy 25 zł...

Działka rolna Nowogród
Nowogród · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
7 zł / m²

Działka Nowogród na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1 hektar gruntów ornych klasy lV. ...

Działka rolna Jabłonowo-Zamek
Jabłonowo-Zamek · Działka rolna · 10100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
6 zł / m²

Działka Jabłonowo-Zamek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Jabłonowo-Zamek Gmina Jabłonowo Pomorskie o powierzchni 1,01 ha (przeliczeniowe 1,24) działka położona jest przy drodze asfaltowej. Klasa ziemi 3B i 4A. Nr. działki 135/2...

Działka budowlana Bartniki
Bartniki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
37 zł / m²

Działka Bartniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 3 działki po 10 ar każda w Bartnikach, działki są położone 6 km od Brodnicy. Dogodna lokalizacja, płaski teren, dojazd drogą asfaltową. Przy drodze sieć wod-kan. oraz prąd. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. Cena 37 tyś. za działkę do negocjacji....

Zaborowo · Działka rolna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
1 zł / m²

Działka Zaborowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne w miejscowości Zaborowo, Ziemia w jednym kawałku, Więcej informacji pod nr tel. ...

Działka budowlana Bydgoszcz Fordon, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
Bydgoszcz Fordon, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego · Działka budowlana · 3118 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
160 zł / m²

Działka Bydgoszcz Fordon na sprzedaż bezpośrednio
Teren o powierzchni łącznej 3118 m2 składa się z dwóch działek : 1. Działka Nr 13/3, o powierzchni 2085 m2 - GRUNTY ORNE R VI - 2. Działka Nr 13/10, o powierzchni 1033 m2 - GRUNTY ORNE R VI - Obydwie działki nie są zadłużone i nie mają wpisów ograniczających. Prąd, kanalizacja, woda na dział...

Działka budowlana Rożno-Parcele
Rożno-Parcele · Działka budowlana · 1131 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
45 240 zł
40 zł / m²

Działka Rożno-Parcele na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rożno-Parcele. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1131 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autobu...

Działka budowlana Gościeradz
Gościeradz · Działka budowlana · 23008 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
13 zł / m²

Działka Gościeradz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Gościeradz. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 25 000 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, ze skarpą prowadzącą do rzeki. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunika...

Działka budowlana Krobia
Krobia · Działka budowlana · 2200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
154 000 zł
70 zł / m²

Działka Krobia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Krobia. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 3224 m2 w kształcie zbliżonym do trójkąta. Istnieje możliwość zakupu części działki o powierzchni 1376 ...

      1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.