Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 5

1926 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1860) oraz niepowtarzające się oferty agencji (66).

Działka rolno-budowlana Grudziądz Wielkie Tarpno, ul. Ignacego Paderewskiego 98
Grudziądz Wielkie Tarpno, ul. Ignacego Paderewskiego · Działka rolno-budowlana · 4857 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
400 000 zł
82 zł / m²

Działka Grudziądz Wielkie Tarpno na sprzedaż bezpośrednio
Bardzo dobra lokalizacja ,wszystkie media przy granicy (gaz,woda,kanalizacja,prąd) Działka dla inwestora/dewelopera Dojazd praktycznie z każdej strony. Paderewskiego 98... 6 dni temu

Goreń Nowy · Działka rolna · 7000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
15 000 zł
2 zł / m²

Działka Goreń Nowy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działke rolną położoną w goreniu nowym. Posiadam też na sprzedaż dwie działki laśne....

Działka budowlana Łochowo, ul. Władysława Reymonta
Łochowo, ul. Władysława Reymonta · Działka budowlana · 985 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
79 000 zł
80 zł / m²

Działka Łochowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w Łochowie ul. Reymonta o powierzchni 985 m kwadratowych. Działka w kształcie kwadratu z wydanymi warunkami zabudowy. Media - prąd i woda w drodze. Wszelkie pytania pod numerem telefonu. Sprzedający jest osoba prywatną. Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu pr...

Zwierzyniec Zwierzyniec · Działka budowlana · 11000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
165 000 zł
15 zł / m²

Działka Zwierzyniec Zwierzyniec na sprzedaż bezpośrednio
JEST TO PROSTOKĄT , OD PUBLICZNEJ DROGI OK 80 M , OTOCZONA LASEM 60 -CIO LETNIM , POWIERZCHNIA 11,000 M2 Z DOJAZDEM , CHĘTNY MOŻE SOBIE JA ROZGRANICZYĆ I ODSPRZEDAĆ , JA SPRZEDAJE W CAŁOŚCI ZA JEDYNE 15 ZŁ/M2 , NIE TARGUJE CENY NIŻSZEJ JAK 15 ZŁ . JEST JUŻ POZWOLENIE NA BUDOWĘ DOMU MIESZKALNEGO I ZG...

Działka budowlana Obrowo
Obrowo · Działka budowlana · 885 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
49 999 zł
56 zł / m²

Działka Obrowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 885m2 w miejscowości Obrowo. Działka jest bardzo atrakcyjnie położona, na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dojazd do działki prowadzi droga utwardzona, w której znajduje się kanalizacja, woda, prąd. Sama działka nie jest jeszcze uzbrojona, ale...

Działka rolna Łąkie
Łąkie · Działka rolna · 19800 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
220 000 zł
11 zł / m²

Działka Łąkie na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną - łąka 1,1 ha + 0,88 ha lasu. Las olcha, jesion. Działki nr: 150, 154 i 185....

Działka budowlana Gliszcz
Gliszcz · Działka budowlana · 1600 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
38 zł / m²

Działka Gliszcz na sprzedaż bezpośrednio

Działka budowlana Zarośle Cienkie
Zarośle Cienkie · Działka budowlana · 3000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
20 zł / m²

Działka Zarośle Cienkie na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zarośle Cienkie. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie:warunki zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3000 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centru...

Działka rolna Mierzynek
Mierzynek · Działka rolna · 11052 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
10 zł / m²

Działka Mierzynek na sprzedaż
Działka rolna położona w miejscowości Mierzynek. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: rolna. Opis działki: Działka o powierzchni 11 052 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Odległość od centrum: około 10 km. S...

Działka budowlana Niemcz
Niemcz · Działka budowlana · 1000 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
95 zł / m²

Działka Niemcz na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Niemcz - Jagodowo. Dojazd do działki: drogą asfaltową. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1006 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacj...

      1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.