Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 12

2058 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2006) oraz niepowtarzające się oferty agencji (52).

Działka rolna Nowogród
Nowogród · Działka rolna · 10000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
65 000 zł
7 zł / m²

Działka Nowogród na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 1 hektar gruntów ornych klasy lV. ...

Działka rolna Jabłonowo-Zamek
Jabłonowo-Zamek · Działka rolna · 10100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
6 zł / m²

Działka Jabłonowo-Zamek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną w miejscowości Jabłonowo-Zamek Gmina Jabłonowo Pomorskie o powierzchni 1,01 ha (przeliczeniowe 1,24) działka położona jest przy drodze asfaltowej. Klasa ziemi 3B i 4A. Nr. działki 135/2...

Działka budowlana Bartniki
Bartniki · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
37 000 zł
37 zł / m²

Działka Bartniki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam 3 działki po 10 ar każda w Bartnikach, działki są położone 6 km od Brodnicy. Dogodna lokalizacja, płaski teren, dojazd drogą asfaltową. Przy drodze sieć wod-kan. oraz prąd. Działki posiadają decyzję o warunkach zabudowy na dom jednorodzinny. Cena 37 tyś. za działkę do negocjacji....

Zaborowo · Działka rolna · 75000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
1 zł / m²

Działka Zaborowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam grunty rolne w miejscowości Zaborowo, Ziemia w jednym kawałku, Więcej informacji pod nr tel. ...

Działka budowlana Bydgoszcz Fordon, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
Bydgoszcz Fordon, ul. gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego · Działka budowlana · 3118 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
500 000 zł
160 zł / m²

Działka Bydgoszcz Fordon na sprzedaż bezpośrednio
Teren o powierzchni łącznej 3118 m2 składa się z dwóch działek : 1. Działka Nr 13/3, o powierzchni 2085 m2 - GRUNTY ORNE R VI - 2. Działka Nr 13/10, o powierzchni 1033 m2 - GRUNTY ORNE R VI - Obydwie działki nie są zadłużone i nie mają wpisów ograniczających. Prąd, kanalizacja, woda na dział...

Działka rolna Wymysłowo
Wymysłowo · Działka rolna · 9900 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
21 000 zł
2 zł / m²

Działka Wymysłowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam łąkę położoną w Wymysłowie gm. Szubin o powierzchni 0,99 ha w tym łąki trwałe 0,71 ha i grunty zadrzewione. Łąka niezalewowa z dobrym dojazdem. Cena do uzgodnienia....

Działka budowlana Odolion
Odolion · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
60 000 zł
60 zł / m²

Działka Odolion na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka budowlana w Odolionie, atrakcyjnie położona w pobliżu Ciechocinka, drogi wojewódzkiej (0,5km) i autostrady A1 (1km). Działka uzbrojona w wodociąg i przyłącze kanalizacyjne. Teren posiada miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Dojazd do działki stanowią asfaltowe drogi g...

Działka budowlana Głogowo, ul. Orla
Głogowo, ul. Orla · Działka budowlana · 600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
50 zł / m²

Działka Głogowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Głogowo. Dojazd do działki: droga gminna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 600 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda zimna, kanalizacja. Opis loka...

Działka budowlana Lubicz Górny, ul. Rzemieślnicza
Lubicz Górny, ul. Rzemieślnicza · Działka budowlana · 7200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
1 380 000 zł
192 zł / m²

Działka Lubicz Górny na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Lubicz. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: działka budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 7200 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: prąd, woda. Opis lokalizacji: Komunikacja: autobusy miejskie, autobu...

Działka budowlana Łążynek
Łążynek · Działka budowlana · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 500 zł
35 zł / m²

Działka Łążynek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Łążynek. Dojazd do działki: drogą utwardzoną. Przeznaczenie: budowa budynku mieszkalnego. Opis działki: Działka o powierzchni 1500 m2 w kształcie prostokąta. Możliwość dokupienia większej powierzchni działki (do 1,66 ha) w cenie 35 PLN/m2. Teren: pła...

      1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.