Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1926 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1860) oraz niepowtarzające się oferty agencji (66).

Działka rolno-budowlana Gruta
Gruta · Działka rolno-budowlana · 40000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
5 zł / m²

Działka Gruta na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie orna o powierzchni 1.5 ha oraz teren zalesiony Olcha o powierzchni 2.70 ha w której skład wchodzi staw ok 0.20 ha.Teren zalesiony leży na ziemi torfowej.Ziemia znajduje się w spokojnej okolicy w pobliżu jeziora (300m)dostęp do drogi gminnej,szkoly,sklepów,ośrodka zdrowia itp.Działka ...

Kłonówek · Działka rolna · 35300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
325 000 zł
9 zł / m²

Działka Kłonówek na sprzedaż bezpośrednio
Ziemia 3,53 h w miejscowości Kłonówek koło Radziejowa....

Cierpice Kąkol · Działka budowlana · 1079 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
110 000 zł
102 zł / m²

Działka Cierpice Kąkol na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę na osiedlu Kąkol w Cierpicach koło Torunia. Pytania proszę kierować telefonicznie....

Działka rekreacyjna Gawin
Gawin · Działka rekreacyjna · 611 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
83 000 zł
136 zł / m²

Działka Gawin na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna przylega bezpośrednio do lasu. Teren nieruchomości jest ogrodzony z licznymi nasadzeniami. Na działce znajduje się drewniany domek z pokojem i aneksem kuchennym, łazienką oraz z dwoma sypialniami na górze. Nieruchomość znajduje się ok. 200m od jeziora Uklejnica....

Grzybno · Działka rolna · 25000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
200 000 zł
8 zł / m²

Działka Grzybno na sprzedaż bezpośrednio
Witam mam na sprzedaż ziemię orną 2.5 ha. Ziemia znajduje się w Grzybnie. Do negocjacji....

Działka budowlana Stawki, ul. Sportowa
Stawki, ul. Sportowa · Działka budowlana · 1916 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
162 860 zł
85 zł / m²

Działka Stawki na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Stawki gmina Aleksandrów kujawski ul Sportowa bardzo dobra lokalizacja , media w granicy działki/ woda.kanalizacja, linia telefoniczna,energia/ ,szkoła podstawowa i market spożywczy 200m.Idealna komunikacja wjazd i zjazd z autostrady A1 i drogi lokalnej E75...

Łubianka · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
150 000 zł
50 zł / m²

Działka Łubianka na sprzedaż bezpośrednio
Działka 30 arów uzbrojona (prąd, woda) w miejscowości Łubianka województwo kujawsko-pomorskie przy ulicy Wichrowej...

Działka budowlana Zamek Bierzgłowski
Zamek Bierzgłowski · Działka budowlana · 3500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
96 000 zł
27 zł / m²

Działka Zamek Bierzgłowski na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Zamek Bierzgłowski. Dojazd do działki: droga gruntowa. Przeznaczenie: siedliskowo-budowlana. Opis działki: Działka o powierzchni 3554 m2 w kształcie zbliżonym do prostokąta. Na sprzedaż są także sąsiednie działki o metrażu: 3502 m2, 3515 m2, 3531 m2, ...

Działka budowlana Stary Toruń
Stary Toruń · Działka budowlana · 3939 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
260 000 zł
66 zł / m²

Działka Stary Toruń na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Stary Toruń, koło Przysieka. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: warunki zabudowy. Opis działki: Działka o powierzchni 3939 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: lini...

Działka budowlana Rożno-Parcele
Rożno-Parcele · Działka budowlana · 1209 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
66 495 zł
55 zł / m²

Działka Rożno-Parcele na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Rożno-Parcele. Dojazd do działki: droga utwardzona. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 1209 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: transport wł...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.