Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 13

1992 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1940) oraz niepowtarzające się oferty agencji (52).

Działka rekreacyjna Wierzchucinek
Wierzchucinek · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
139 000 zł
348 zł / m²

Działka Wierzchucinek na sprzedaż bezpośrednio
DOM LETNISKOWY 105m ( 3X35m) nad jeziorem w Wierzchucinku położony na R O D RELAKS, z balkonu widok na jezioro. Dom trzypoziomowy po remoncie, ogrzewanie kominkowe z rozprowadzeniem. Pierwszy poziom salon z kominkiem i przestronna kuchnia, piętro sypialniane 35m , dolny poziom: przechodni pok...

Lipiny · Działka rolna · 16300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
15 zł / m²

Działka Lipiny na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rolną o powierzchni 1,63 ha klasy 3a działka znajduje sie w okolicach Wieńca gmina Brześć Kujawski...

Działka budowlana Moczadła
Moczadła · Działka budowlana · 1500 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
41 zł / m²

Działka Moczadła na sprzedaż bezpośrednio
Działka budowlana w Brodnicy (Moczadła), uzbrojona. W sąsiedztwie domki jednorodzinne....

Działka rolno-budowlana Elzanowo
Elzanowo · Działka rolno-budowlana · 3000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
33 zł / m²

Działka Elzanowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke z rozpoczeta budowa . Woda prad na dzialce,...

Działka rekreacyjna Kornelin
Kornelin · Działka rekreacyjna · 403 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
124 zł / m²

Działka Kornelin na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka w Kornelinie, o powierzchni 403 m2 domkiem. Obecnie jest to działka rekreacyjna z Księgą Wieczystą. Istnieje możliwość przekształcenia na działkę budowlaną. Domek ma powierzchnię 32 m2: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z wc. Media: prąd, szambo, stu...

Działka inwestycyjna Topólka
Topólka · Działka inwestycyjna · 2400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
240 000 zł
100 zł / m²

Działka Topólka na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam dzialke 2400 m2 w Topólce trasa Topólka -Izbica kuj...

Ciechrz · Działka rolna · 16200 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
105 300 zł
7 zł / m²

Działka Ciechrz na sprzedaż bezpośrednio
1,62 ha ziemi ornej prąd, woda droga utwardzona Ciechrz 88-320 Strzelno...

Działka budowlana Wielka Nieszawka, ul. Wierzbowa
Wielka Nieszawka, ul. Wierzbowa · Działka budowlana · 829 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
52 227 zł
63 zł / m²

Działka Wielka Nieszawka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wielka Nieszawka, powiat toruński. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 829 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, prywat...

Działka budowlana Wielka Nieszawka, ul. Wierzbowa
Wielka Nieszawka, ul. Wierzbowa · Działka budowlana · 1304 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
82 152 zł
63 zł / m²

Działka Wielka Nieszawka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wielka Nieszawka, powiat toruński. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 1304 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, prywa...

Działka budowlana Wielka Nieszawka, ul. Wierzbowa
Wielka Nieszawka, ul. Wierzbowa · Działka budowlana · 3559 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
224 217 zł
63 zł / m²

Działka Wielka Nieszawka na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Wielka Nieszawka, powiat toruński. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 3559 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS, pr...

      1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.