Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
Cena/m²
zł/m²
Pow. działki
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 14

2326 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (2084) oraz niepowtarzające się oferty agencji (242).

Działka budowlana Osie
Osie · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
63 000 zł
57 zł / m²

Działka Osie na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działki budowlane o pow 700-1100 m2 na Oś Leśnym w Osiu. Wszystkie media na działkach. W razie pytań proszę o kontakt tel....

Działka budowlana Wałkowiska
Wałkowiska · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
50 000 zł
50 zł / m²

Działka Wałkowiska na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży działka w miejscowości Wałkowiska. Atrakcyjnie położona. Dojazd droga utwardzoną,prąd,woda. Masz pytania, dzwon. ...

Służewo · Działka budowlana · 1700 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
21 zł / m²

Działka Służewo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę . na działce znajduje się studnia głębinowa . blisko do centrum...

Działka budowlana Murowaniec, ul. Łochowska 6
Murowaniec, ul. Łochowska · Działka budowlana · 1184 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
95 000 zł
80 zł / m²

Działka Murowaniec na sprzedaż bezpośrednio
Pilnie sprzedam działkę budowlaną (prawo użytkowania wieczystego) nr ew. 140/29, położoną w Murowańcu gmina Białe Błota. Działka w doskonałej lokalizacji przy ul. Łochowskiej 6 (asfalt) w odległości kilkudziesięciu metrów przystanek linii podmiejskiej 92. Działka w kształcie prostokąta (szer 21m), o...

Działka rekreacyjna Bydgoszcz, ul. Zamczysko
Bydgoszcz, ul. Zamczysko · Działka rekreacyjna · 400 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
200 zł / m²

Działka Bydgoszcz na sprzedaż bezpośrednio
Działka rekreacyjna ROD Myślęcinek- możliwość spokojnego wypoczynku, bardzo blisko miasta. Jestem jej właścicielem od 2004 roku. Działka ma powierzchnię 400 m2, domek 35m2. Domek jest murowany, ocieplony, ma plastikowe okna, drzwi anty-włamaniowe, strych nad całą powierzchnią domu, piwnicę pod ...

Działka rolna Gostkowo
Gostkowo · Działka rolna · 133788 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 000 zł
7 zł / m²

Działka Gostkowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemię rolną z zabudowaniami. Bez pośredników....

Działka rekreacyjna Gawin Uklejnica
Gawin Uklejnica · Działka rekreacyjna · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
55 000 zł
55 zł / m²

Działka Gawin Uklejnica na sprzedaż bezpośrednio
Witam! Odsprzedam część zagospodarowanej działki rekreacyjnej - sprzedaż nawet do 1000 m kw. (wielkość terenu na sprzedaż do uzgodnienia). Na działce (części do sprzedania) znajdują się: 1. drzewa owocowe: jabłonie, grusze, śliwy, brzoskwinia, czereśnie i wiśnie, 2. krzewy owocowe: agrest, p...

Działka rolna Nowogród
Nowogród · Działka rolna · 900 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
10 800 zł
12 zł / m²

Działka Nowogród na sprzedaż
Główne atuty nieruchomości: o cicha i spokojna okolica o z dobrym dojazdem o blisko jeziora Działka rolna. Nieruchomość położona jest w malowniczej okolicy wśród pięknych pastwisk, łąk, zielonych terenów tuż NAD JEZIOREM. Do tafli jeziora prowadzi kilka minut przyjemnego spaceru w ciszy o...

Działka budowlana Mała Nieszawka, ul. Sportowa
Mała Nieszawka, ul. Sportowa · Działka budowlana · 1267 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
160 000 zł
126 zł / m²

Działka Mała Nieszawka na sprzedaż
Prezentujemy Państwu działkę o powierzchni 1267 m2 położonej w Małej Nieszawce. Działka znajduje się w otoczeniu domów jednorodzinnych....

Działka inwestycyjna Warszewice, ul. ks. S. Frelichowskiego
Warszewice, ul. ks. S. Frelichowskiego · Działka inwestycyjna · 1500 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
295 000 zł
197 zł / m²

Działka Warszewice na sprzedaż
Przedstawiamy Państwu obiekt po chlewni. Obiekt o powierzchni 470 m2 wybudowany z suporeksu znajduje się na działce o powierzchni ok. 1500 m2. Nieruchomość znajduje się w pobliżu drogi krajowej nr 91. Nieruchomość nadaje się pod różnego rodzaju działalność gospodarczą....

      1 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.