Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 15

1926 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1860) oraz niepowtarzające się oferty agencji (66).

Działka rekreacyjna Bydgoszcz Prądy
Bydgoszcz Prądy · Działka rekreacyjna · 360 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
14 999 zł
42 zł / m²

Działka Bydgoszcz Prądy na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną mieszcząca sie w Bydgoszczy Prądy. Dzialka z altaną o powierzchni 360m2 wieloma nasadzeniami położona w środkowej części co zapewnia ciszę i komfort wypoczynku. Na działce prąd i woda WC. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i oglądania....

Działka rekreacyjna Koronowo
Koronowo · Działka rekreacyjna · 284 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
13 000 zł
46 zł / m²

Działka Koronowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam Działkę rekreacyjną ROD Jarzębinka w Koronowie. Domek murowany pokój, kuchnia, toaleta...

Działka budowlana Inowrocław
Inowrocław · Działka budowlana · 1100 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
77 zł / m²

Działka Inowrocław na sprzedaż bezpośrednio
Działka rzemieślniczo-budowlana o powierzchni 1100m2. Położona w Inowrocławiu na rogu ulicy Mikorzyńsko-Bagiennej. Wszelkie informacje pod nr tel. ...

Działka budowlana Kowalewo Pomorskie
Kowalewo Pomorskie · Działka budowlana · 1239 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
59 000 zł
48 zł / m²

Działka Kowalewo Pomorskie na sprzedaż bezpośrednio
Do sprzedaży są dwie działki o nr 2/4 (1239 m2) i 2/5 (1162 m2) znajdujące się w Kowalewie Pom. w rejonie ulicy Główny Dworzec przy chodniku biegnącym do Sierakowa....

Działka rekreacyjna Inowrocław
Inowrocław · Działka rekreacyjna · 625 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
27 900 zł
45 zł / m²

Działka Inowrocław na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę ROD zagospodarowaną z nową murowaną altaną 35m2 i budynek gospodarczy 12m2 oraz taras 14 m2 z wyposażeniem całkowitym w altanie i na działce....

Koneck · Działka rolno-budowlana · 8000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
100 000 zł
13 zł / m²

Działka Koneck na sprzedaż bezpośrednio
Działkę w Konecku 80 arowa...

Działka budowlana Dąb Polski
Dąb Polski · Działka budowlana · 1000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
80 000 zł
80 zł / m²

Działka Dąb Polski na sprzedaż bezpośrednio
Witam. Sprzedam działkę rekreacyjno-budowlaną 1000 m2 w Dębie Polskim, położonej na terenie Gostynińsko-Włocławskiego Parku Krajobrazowego. Jest usytuowana pomiędzy jeziorami i lasem... Dojazd drogą utwardzoną, z oświetleniem. Na działce znajdują się dwa drewniane domki, połączone dachem i taras...

Działka budowlana Krobia
Krobia · Działka budowlana · 2200 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
154 000 zł
70 zł / m²

Działka Krobia na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Krobia. Dojazd do działki: bezpośredni. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 3224 m2 w kształcie zbliżonym do trójkąta. Istnieje możliwość zakupu części działki o powierzchni 1376 ...

Działka budowlana Głogowo, ul. Orla
Głogowo, ul. Orla · Działka budowlana · 600 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
30 000 zł
50 zł / m²

Działka Głogowo na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Głogowo. Dojazd do działki: droga gminna. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna wolno stojąca. Opis działki: Działka o powierzchni 600 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media: prąd, woda zimna, kanalizacja. Opis loka...

Działka budowlana Toruń Kaszczorek, ul. Księżycowa
Toruń Kaszczorek, ul. Księżycowa · Działka budowlana · 684 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
267 000 zł
390 zł / m²

Działka Toruń Kaszczorek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Kaszczorek. Dojazd do działki: droga osiedlowa. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna. Opis działki: Działka o powierzchni 684 m2 w kształcie wielokąta. Teren: płaski. Dostępne media: kanalizacja, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: linie autob...

      1 ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.