Szukaj Dodaj
Województwo i rodzaj nieruchomości

dolnośląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
kujawsko-pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubelskie Mieszkanie   Dom   Działka  
lubuskie Mieszkanie   Dom   Działka  
łódzkie Mieszkanie   Dom   Działka  
małopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
mazowieckie Mieszkanie   Dom   Działka  
opolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
podkarpackie Mieszkanie   Dom   Działka  
podlaskie Mieszkanie   Dom   Działka  
pomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
śląskie Mieszkanie   Dom   Działka  
świętokrzyskie Mieszkanie   Dom   Działka  
warmińsko-mazurskie Mieszkanie   Dom   Działka  
wielkopolskie Mieszkanie   Dom   Działka  
zachodniopomorskie Mieszkanie   Dom   Działka  
Powiat
Miejscowość
Typ działki
Cena
do tys. zł
Cena/m²
do zł/m²
Pow. działki
do
Źródło

Działki, kujawsko-pomorskie - najwięcej ogłoszeń bez pośredników, strona 16

1987 działek na sprzedaż kujawsko-pomorskie. Najwięcej ogłoszeń bez pośredników (1935) oraz niepowtarzające się oferty agencji (52).

Działka rekreacyjna Lubicz Dolny Antoniewo, ul. Antoniewo
Lubicz Dolny Antoniewo, ul. Antoniewo · Działka rekreacyjna · 300 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
35 000 zł
117 zł / m²

Działka Lubicz Dolny Antoniewo na sprzedaż bezpośrednio
Na sprzedaż działka rekreacyjna - ROD, działka znajduje się w Lubiczu Dolnym k. Torunia, ul. Antoniewo. Działka położona blisko dorzecza Drwęcy oraz w bliskości lasu. Ogródki działkowe bardzo zadbane, kameralne, idealne miejsce odpoczynku, azyl w bliskości Torunia. Na działce jest prąd i bieżąca wod...

Działka inwestycyjna Łabiszyn, ul. Przemysłowa
Łabiszyn, ul. Przemysłowa · Działka inwestycyjna · 19565 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
391 300 zł
20 zł / m²

Działka Łabiszyn na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przemysłowa w Łabiszynie przy ulicy Przemysłowej. Działki nr 38 i 39/2...

Działka rekreacyjna Niemojewo
Niemojewo · Działka rekreacyjna · 515 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
170 000 zł
330 zł / m²

Działka Niemojewo na sprzedaż bezpośrednio
Atrakcyjnie położona działka na lekkim zboczu tuż przy jeziorze w Niemojewie. Nieruchomość w kształcie kwadratu z pięknym widokiem na jezioro z domem letniskowym zaadoptowanym na trzech poziomach. Poziom 1 pomieszczenie gospodarcze ( może być pokój hobby) z instalacja centralnego ogrzewania. Poziom ...

Czamanin · Działka rolna · 50000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
62 000 zł
1 zł / m²

Działka Czamanin na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam ziemie w czterech kawałkach okolice Czamanina więcej informacji udziele telefonicznie....

Działka inwestycyjna Karnowo
Karnowo · Działka inwestycyjna · 5000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
305 000 zł
61 zł / m²

Działka Karnowo na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę przemysłową w miejscowości Karnowo (powiat nakielski) 3 kilometry od drogi krajowej nr 10. Doskonała lokalizacja z dojazdem drogą asfaltową. Działka w całości ogrodzona. Na terenie nieruchomości znajduje się kompleks biurowo socjalny, który w chwili obecnej przerobiony jest na miesz...

Działka rekreacyjna Włocławek
Włocławek · Działka rekreacyjna · 420 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
39 000 zł
93 zł / m²

Działka Włocławek na sprzedaż bezpośrednio
Sprzedam działkę rekreacyjną 420m2 na ,,Lisku" (dojazd od ul. Obwodowej lub Wienieckiej). Działka usytuowana w niedalekiej odległości od bramy wjazdowej. Domek murowany: pokój z kominkiem, kuchnia, wc, pomieszczenie gospodarcze, zadaszony taras. Działka zagospodarowana: tuje, krzewy ozdobne, jabł...

Jarantowiczki · Działka rolna · 70000 m² Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
511 000 zł
7 zł / m²

Działka Jarantowiczki na sprzedaż bezpośrednio
Posiadam na sprzedaż grunty orne o powierzchni 7 ha. Ziemia jest w jednym kawałku. Klasa ziemi 3a,2 i trochę klasy 1. Ziemia mieści się ok 7 km od Wąbrzeźna. Jeśli nie odbieram to proszę o sms. Odzwonię wieczorem....

Działka budowlana Toruń Rudak, ul. Rudacka
Toruń Rudak, ul. Rudacka · Działka budowlana · 3737 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
990 305 zł
265 zł / m²

Działka Toruń Rudak na sprzedaż
Działka budowlana położona w Toruniu, dzielnica Rudak. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: działka budowlana Opis działki: Działka o powierzchni 3737m2 (dwie działki sąsiadujące 1877 m2 oraz 1860m2 w kształcie prostokąta). Teren: płaski, nieogrodzony. Dostępne media na działce...

Działka budowlana Toruń Kaszczorek, ul. Turystyczna
Toruń Kaszczorek, ul. Turystyczna · Działka budowlana · 1090 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
300 000 zł
275 zł / m²

Działka Toruń Kaszczorek na sprzedaż
Działka budowlana położona w miejscowości Toruń. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: mieszkalno - usługowa. Opis działki: Działka o powierzchni 1090 m2 w kształcie prostokąta. Sprzedający są właścicielami domu obok, zgodzą się na bliższe usytuowanie budynku względem ich domu. ...

Działka budowlana Zarośle Cienkie
Zarośle Cienkie · Działka budowlana · 3254 m² Właściciel postanowił powierzyć sprzedaż agencji nieruchomości. Ogłoszenie dodane przez Ciebie do Ulubionych. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Ulubionych. Ogłoszenie zostało już obejrzane przez Ciebie. Możesz zobaczyć pozostałe na liście Obejrzanych.
85 000 zł
26 zł / m²

Działka Zarośle Cienkie na sprzedaż
Działka położona w miejscowości Zarośle Cienkie. Dojazd do działki: droga asfaltowa. Przeznaczenie: zabudowa mieszkalna. Opis działki: Działka o powierzchni 3254 m2 w kształcie prostokąta. Teren: płaski. Dostępne media: woda, prąd. Opis lokalizacji: Komunikacja: PKS. Odległość od centr...

      1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Nie przegap okazji! Codziennie kilkaset nowych ogłoszeń właścicieli nieruchomości.

Aktywuj powiadomienia o nowych ofertach
Ta strona używa cookies zgodnie z polityką prywatności. Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.