Ogłoszenie wstrzymane

Gdańsk Łostowice
ul. Niepołomicka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
379 157
Powierzchnia
57
Cena za m²
6650
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Gdańsk Łostowice, ul. Niepołomicka. Zdjęcie 4
Lista zdjęć
DeweloperDEVELIA
Numer lokaluA4/21

Nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,02 m2 w inwestycji Świętokrzyska Park dewelopera DEVELIA, na parterze pod adresem ul. Niepołomicka, Gdańsk Łostowice. Planowany termin oddania to roku.

Osiedle Świętokrzyska Park powstaje na południu Gdańska, w dzielnicy Łostowice. Inwestycja ma wyjątkowe usytuowanie w otoczeniu zieleni i licznych terenów rekreacyjnych. Dzielnica Łostowice jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta i jednocześnie gwarantuje szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta. Posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę z dostępem do szkół, przedszkoli, punktów usługowo-handlowych oraz terenów rekreacyjnych.

Oferta:
Budowa Osiedla została podzielona na siede... więcej >

Gdańsk Łostowice, Niepołomicka Poland - lokalizacja przybliżona

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania DEVELIA Gdańsk
Mieszkania DEVELIA Świętokrzyska Park Gdańsk
Mieszkania 3-pokojowe DEVELIA Świętokrzyska Park Gdańsk

Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.