Ogłoszenie wstrzymane

Wrocław Różanka
ul. Chorwacka
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
zapytaj
Powierzchnia
41
Cena za m²
-
Piętro
3 / winda
Termin odbioru
2023 II kw.
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Różanka, ul. Chorwacka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Różanka, ul. Chorwacka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Różanka, ul. Chorwacka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Różanka, ul. Chorwacka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Różanka, ul. Chorwacka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław Różanka, ul. Chorwacka. Zdjęcie 6
Lista zdjęć
DeweloperDEVELIA
Numer lokaluD/3/27

Nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,85 m2 w inwestycji Kaskady Różanki dewelopera DEVELIA, na parterze w budynku 55 pod adresem ul. Chorwacka, Wrocław Różanka. Planowany termin oddania to II kwartał 2023 roku.

Nowe osiedle na Różance we Wrocławiu
Kaskady Różanki to nowa inwestycja mieszkaniowa usytuowana na północy Wrocławia, przy ul. Chorwackiej. Największym atutem tego projektu jest lokalizacja – niecałe 5 km od ścisłego centrum, z dostępem do komunikacji miejskiej, w okolicy, która oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę i bliskość terenów zielonych. W sprzedaży są mieszkania o różnych układach, od kompaktowych kawalerek po kilkupokojowe mieszkania liczące nawet 95 m². Każdy lokal będzie posia... więcej >

Wrocław Różanka, Chorwacka Poland - lokalizacja przybliżona

Pozostałe nieruchomości tego dewelopera:
Mieszkania DEVELIA Wrocław
Mieszkania DEVELIA Kaskady Różanki Wrocław
Mieszkania 2-pokojowe DEVELIA Kaskady Różanki Wrocław

Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.