Szczecin Centrum
ul. Montwiłła
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
549 000
Powierzchnia
59
Cena za m²
9305
Piętro
parter
Rok budowy
1950
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin Centrum, ul. Montwiłła. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam duże 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy ul. Montwiłła w Szczecinie (przy Teatrze Polskim) o pow.59mkw (wysoki parterze). Mieszkanie wyremontowane kilka lat temu (łącznie z wymianą pionów, instalacji wewnętrznych oraz okien), urządzona kuchnia i łazienka (standard lata 2005r.). Jest Internet, kablówka, możliwość telefonu stacjonarnego. Wraz z mieszkaniem jest piwnica o powierzchni ok. 10mkw.

Ogrzewanie miejskie. Czynsz do Wspólnoty ok. 500zł (zależy od liczby zamieszkujących osób i obejmuje: zaliczkę na ogrzewanie, wodę,  śmieci oraz fundusz remontowy). Media opłacane bezpośrednio to gaz i prąd. W mieszkaniu jest duża garderoba, dzięki której nie ma potrzeby dodatkowych szaf (mieściły się dwa rowery, narty oraz oczywiście ubrania).

Idealne miejsce na zamieszkanie lub biuro – ciche, wysoki parter, wyremontowana klatka schodowa, miejsca parkingowe. Przystanki tramwajowe linii nr 5, 6, 11 w odległości 150m, blisko park, Wały Chrobrego oraz centrum handlowe. Zamknięty szlabanem dziedziniec z nowym placem zabaw dla Dzieci.

Mieszkanie obecnie wynajęte i obecni Lokatorzy chcą przedłużyć umowę z nowym właścicielem. Jeżeli nowy właściciel nie będzie zainteresowany najmem, to obecna umowa kończy się z dniem 28.02.2022r. Mieszkanie wynajmowane od 12 lat i nigdy nie było problemu z wynajmem – dobry sposób na lokatę kapitału.

Cena 549000zł  bez pośredników.

Pośrednikom nieruchomości dziękujemy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m²
  • parter w 4-piętrowej kamienicy z 1950 roku
  • Szczecin, Centrum, ul. Montwiłła
  • Piwnica
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Szczecin Centrum, Montwiłła Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.