Łódź Polesie
ul. Karolewska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
436 000
Powierzchnia
51
Cena za m²
8451
Piętro
1 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2021
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Polesie, ul. Karolewska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

OGRODY KAROLEWSKA 62 Rynek Pierwotny Znajdź mieszkanie swoich marzeń !! "Ogrody Karolewska 62"! NORWIDA 19 (KAROLEW-RETKINIA WSCHÓD) Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni mieszkalnej 51.59 + komórka lokatorska 2.92 oferuje również miejsce postojowe w cenie mieszkania!! Ta nowoczesna inwestycja zlokalizowana jest w Łodzi, w dzielnicy Polesie, przy ulicy Karolewskiej 62. Niewątpliwym atutem jest właśnie jej położenie, które umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, zarówno własnym środkiem transportu, jak i komunikacją miejską (w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy, Dworzec Łódź Kaliska oraz główne ciągi komunikacyjne m.in Aleja Bandurskiego i Aleja Jana Pawła II). W bliskim sąsiedztwie inwestycji mieści się również dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna i handlowo-usługowa m.in szpital, przychodnia, placówki oświatowe, liczne sklepy, kioski, klub fitness oraz punkty gastronomiczne. Budynek składała się z 9 kondygnacji podzielonych na dwie klatki schodowe. Mieszkanie posiada wygodny i przestronny balkon.

W poziomie parteru zaprojektowano dwa lokale usługowe, garaże indywidualne oraz pomieszczenia gospodarcze. Na poziomie -1 mieści się hala garażowa z wydzielonymi miejscami postojowymi. Istnieje również możliwość zakupu miejsca postojowego "pod chmurką" na terenie działki. Dla wygody mieszkańców budynek jest wyposażony w dwie cichobieżne windy osobowe, które obsługują wszystkie kondygnacje budynku. Teren inwestycji jest ogrodzony i zagospodarowany zielenią. Aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort mieszkańcom, obiekt posiada monitoring, jest również przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia mieszkania.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51,59 m²
  • 1 piętro w 8-piętrowym budynku z windą z 2021 roku
  • Łódź, Polesie, ul. Karolewska
  • Balkon, piwnica, możliwość dokupienia garażu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Polesie, Karolewska Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.