Warszawa Ursynów
ul. Puszczyka
4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
750 000
Powierzchnia
85
Cena za m²
8824
Piętro
4
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1978
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Warszawa Ursynów, ul. Puszczyka. Zdjęcie 9
Lista zdjęć

Dwustronne (wschód – zachód), 4-pokojowe mieszkanie w pięknej, cichej i zielonej okolicy północnej części Ursynowa. Powierzchnia 85 m2, 4 (ostatnie) piętro, wielka płyta. Budynek z 1978 roku, niski, ocieplony, przytulny, bez windy. Po remoncie klatki schodowej, z nowymi chodnikami wokół bloku. Mieszkanie do remontu, z dębowym parkietem, nowymi oknami (poza jednym pokojem) i odnowionym balkonem.
Doskonała lokalizacja – 5-6 minut pieszo do stacji metra Ursynów, 4 min. do przystanku autobusowego, parking przed budynkiem dla mieszkańców. Budynek otoczony zielenią, oddalony od ulicy, widok z okna na otwartą zieloną przestrzeń z profesjonalnymi boiskami do gry w piłkę nożną i koszykówkę oraz nowoczesnym placem zabaw dla dzieci (park jurajski). W pobliżu pełna infrastruktura (dwie siłownie, apteki, żłobek, przedszkole, szkoły podstawowe). W budynku na dole przychodnia publiczna „Zdrowa Rodzina” (NZOZ). Okolica przyjazna dzieciom, w pełni bezpieczna. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi lub dla osób ceniących spokój, przestrzeń i wygodę.

Powierzchnia:
pokój 1 - 15,7 m2,
pokój 2 - 13,5 m2,
pokój 3 - 12 m2
salon - 19,1 m2
kuchnia - 7,5 m2
łazienka - 3 m2
toaleta - 1 m2
dodatkowo - korytarz, przedpokój, balkon i piwnica

Cena 750 000 PLN

Oferta bezpośrednia - telefon kontaktowy

Pośrednikom i agentom nieruchomości dziękuję – proszę nie pisać i nie dzwonić.

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 85 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1978 roku
  • Warszawa, Ursynów, ul. Puszczyka
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w stanie do remontu, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Warszawa Ursynów, Puszczyka Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.