Łódź Śródmieście
ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
440 000
Powierzchnia
60
Cena za m²
7292
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1925
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Łódź Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 45. Zdjęcie 10
Lista zdjęć

Witamy.
Posiadamy do sprzedaży mieszkanie mieszczące się w najładniejszej i najbardziej znanej a zarazem historycznej kamienicy Pod Atlasami. Mieszkanie znajduje się przy Narutowicza 45 w głębi podwórka na drugim pietrze. W 2020 roku została przeprowadzona renowacja całej elewacja kamienicy co sprawia że jest jeszcze piekniejsza. Mieszkanie zostało wyremontowane w styczniu zeszłego roku.
Do dyspozycji jest również strych i piwnica. Kamienica nie podlega żadnej spółdzielni tylko posiada wspólnotę mieszkaniową. Wejście od strony ulicy jest zabezpieczone bramą która jest otwierana również z pilota co daje duża wygodę podczas wjazdu na jej teren.
Metraż mieszkania 60,34
Duży pokój 538x404
Mały pokój 538x340
Łazienka 298x150
kuchnia 210x330
Przedpokój 390x144
Oraz niewielki balkon
Z racji na swoje położenie w centrum miasta jest wiele korzyści. Blisko komunikacja miejska, szkoły, przedszkola sklepy czy centra handlowe.
Można by wiele zalet jeszcze wymieniać.
Zachęcamy do kontaktu i przedstawiania swoich ofert.
Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą i status odrębnej własności.
Możliwość sprzedaży za pośrednictwem biura nieruchomości.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 60,34 m²
  • 2 piętro w 4-piętrowej kamienicy bez windy z 1925 roku
  • Łódź, Śródmieście, ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Łódź Śródmieście, Prezydenta Gabriela Narutowicza 45 Poland - lokalizacja dokładna
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.