Łódź
ul. Tramwajowa
5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 400 000
Powierzchnia
102
Cena za m²
13725
Piętro
10
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2020
Ogłoszenie
Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 5-pokojowe Łódź, ul. Tramwajowa. Zdjęcie 12
Lista zdjęć

Do zaoferowania posiadam piękny apartament w inwestycji PRIMO II przy ulicy Tramwajowej 17b. Obecnie lokal jest w fazie remontu.

Apartament znajduje się na ostatniej kondygnacji budynku. Przynależy do niego ogromny taras około 100 m2 z zadaszoną częścią oraz panoramicznym widokiem na Łódź. Komórka w cenie mieszkania. 

Dodatkowo jest opcja dokupienia podwójnego miejsca w garażu podziemnym w cenie 60 tyś. złotych.

  • Mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 102 m²
  • 10 piętro w 10-piętrowym budynku z 2020 roku
  • Łódź, ul. Tramwajowa
  • Taras, możliwość dokupienia garażu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź, Tramwajowa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.