Ostróda

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
305 000
Powierzchnia
76
Cena za m²
4000
Piętro
2
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda. Zdjęcie 8
Lista zdjęć

Sprzedam mieszkanie o łącznej powierzchni 76,25 m2 mieszczące się w Ostródzie przy Alei Lipowej. Mieszkanie położone jest w cichej, zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu małych domków wielorodzinnych. W budynku znajduje się 6 mieszkań. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów: pierwszy ok. 50 m2 to 2 pokoje (możliwość podziału i zrobienia 3 pokoi), aneks kuchenny, łazienka, balkon + drugi poziom - antresola o powierzchni ok.30 m2 po podłodze. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce parkingowe przed budynkiem. Mieszkanie posiada ogrzewanie podłogowe, umeblowaną kuchnię, wyposażoną łazienkę oraz szafy wnękowe. Lokal jest gotowy do zamieszkania.
Dodatkowym atutem jest dobra lokalizacja, w pobliżu mieszkania znajduje się J. Drwęckie, park Collinsa, stadion, korty tenisowe, ścieżki rowerowe, orlik, kościół, przychodnia lekarska, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 76,25 m²
  • 2 piętro w domu wielorodzinnym
  • Ostróda
  • Balkon, zewnętrzne miejsce parkingowe, aneks kuchenny
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ostróda Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.