Warszawa Praga-Południe
ul. Kokoryczki
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
849 000
Powierzchnia
62
Cena za m²
13694
Piętro
3 / winda
Rok budowy
2021
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 19 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Praga-Południe, ul. Kokoryczki. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Sprzedam nowe, w pełni wykończone mieszkanie 3 pokojowe na Pradze Południe, na ul. Kokoryczki 5A (Gocławek). Jestem bezpośrednim i jedynym właścicielem.

Mieszkanie ma 62m2 mierzone bez ścian działowych i balkon typu loggia ok. 9m2. Znajduje się na 3 piętrze z widokiem na patio osiedlowe, ekspozycja wschodnia.

Ma 3 pokoje (sypialnia, salon z aneksem oraz jeden pokój do własnej aranżacji np. biuro lub pokój dziecka), garderobę walk-in 2,5m2, dużą łazienkę i przynależy do niej niewspółdzielony, własnościowy schowek o powierzchni 2m2 znajdujący się na balkonie. W cenie pełne wykończenie obejmujące także zabudowy stolarskie na wymiar, armaturę i wyposażenie łazienki, komplet AGD i mebli. Wysoki standard wykończenia, na podłodze gres drewnopodobny wraz z cokołami z tego samego materiału, podwieszane sufity wraz z sufitowym podświetleniem LED oraz halogeny, kanały ściennie do prowadzenia kabli do TV itd.

Budynek oddany do użytku w październiku 2021, kupiony od dewelopera, na mieszkanie jest jeszcze rękojmia 5lat od dewelopera, a także gwarancja 24 miesiące na wykończenie. Wszystkie sprzęty są nowe i na gwarancji. W budynku jest klimatyzacja ogólna centralna. Posiadam komplet dokumentów wszystkich instalacji elektryczne, wodno-kanalizacyjne, teletechniczne. Mieszkanie nie było kredytowe, nie jest zadłużone. Czynsz na chwilę obecną wynosi ok. 500zł.

Lokal znajduje się w pobliżu wielu przystanków autobusowych oraz pętli tramwajowej (bezpośredni dojazd do centrum). W okolicy duże centrum handlowe CH King Cross Praga, obok niego siłownia McFit, na osiedlu Żabka, niedaleko także wielkie centrum handlowe CH Promenada, w którym są sklepy spożywcze, odzieżowe, siłownia oraz kino. Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a w bliskiej okolicy także szkoły. W zdjęciach umieszczam mapkę okolicy z zaznaczonymi punktami strategicznymi.

Obecnie od miesiąca mieszkam w nim ja, więc ułatwia to dostosowanie się godzinowo na oględziny, na które zapraszam.

Kwota: 849 000 PLN

W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62 m²
  • 3 piętro w apartamentowcu z windą z 2021 roku
  • Warszawa, Praga-Południe, ul. Kokoryczki
  • Balkon, aneks kuchenny
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, klimatyzacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Warszawa Praga-Południe, Kokoryczki Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.