Gdańsk Oliwa

4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
1 375 000
Powierzchnia
106
Cena za m²
12972
Piętro
1
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1899
Ogłoszenie
Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 16 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 17 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 18 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 19 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 20 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 21 Mieszkanie 4-pokojowe Gdańsk Oliwa. Zdjęcie 22
Lista zdjęć

Przepiękna Oliwa, 4 pokoje, 2 łazienki, duża piwnica.

PREZENTACJA VIDEO:
https://youtu.be/jrNIXLCbsYQ

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Kamienica z 1899r odrestaurowana pod nadzorem konserwatora zabytków
- Klatka schodowa po remoncie
- Mieszkanie składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni oraz 2 łazienek w tym jednej przy sypialni głównej
- Piwnica o powierzchni ponad 30m2
- Miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców kamienicy na zapleczu budynku
- Lokalizacja naprzeciwko Parku Oliwskiego
- 1km do Olivia Business Centre
- 3 km do plaży w Jelitkowie

Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kamienicy. Powierzchnia użytkowa mieszkania to ok. 106m2:

1) Salon z balkonem i biokominkiem usytuowany od strony południowej: 25m2
2) Sypialnia z oddzielną łazienką od zacisznej północnej strony: 24m2
3) Łazienka z wejściem z sypialni: 5m2
4) Kuchnia z komórką gospodarczą od strony północnej: 11,5m2
5) Łazienka z wejściem z korytarza: 3,5m2
6) Pokój 1- od strony południowej:13,5 m2
7) Pokój 2- od strony południowej:12,5 m2
8) Korytarz: 11m2
9) Piwnica o powierzchni około 40m2

Mieszkanie po generalnym remoncie przywracającym wnętrzom unikalny klimat.
Wysokość mieszkania wynosząca 3 metry i 20 centymetrów sprawia, że wszystkie pomieszczenia charakteryzują się wyjątkową przestronnością.

Salon od strony południowej z klimatycznym balkonem wykonanym z zabytkowych elementów stalowych oraz biokominkiem. Widok z balkonu na centrum Oliwy oraz park.

Sypialnia została zaprojektowana po północnej części mieszkania od strony dziedzińca pełniącego rolę parkingu przeznaczonego tylko i wyłącznie mieszkańcom kamienicy.
Przestronna sypialnia (24m2) daje możliwość dowolnej adaptacji w kontekście funkcjonalności. W sypialni znajduje się przestronna łazienka z wanną oraz podwójnymi umywalkami - wszystko w dedykowanej zabudowie.

Kuchnia usytuowana jest po północnej części mieszkania i wyposażona jest w gazową płytę grzewczą oraz piekarnik elektryczny. Dodatkowym atutem jest pomieszczenie gospodarcze, które może pełnić rolę tzw. spiżarni.

Łazienka z wejściem z głównego korytarza, wyposażona jest w kabinę prysznicową.

W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje od strony południowej. Ich przeznaczenim może być funkcja pokoju dla dziecka lub przestrzeń pod przestrzeń do pracy zdalnej. Odrębność pokoi od reszty mieszkania uzyskano za pomocą małe korytarza, który doskonale separuje akustycznie tę część mieszkania.

Do mieszkania przynależy bardzo duża, sucha piwnica, która może służyć jako pomieszczenie do przechowywania różnego rodzaju sprzętów itp.
 
Ogrzewanie mieszkania oraz dostarczanie ciepłej wody realizowane jest za pomocą pieca dwufunkcyjnego z zamkniętą komorą spalania firmy Viessmann. Piec usytuowany jest w komórce gospodarczej, mieszczącej się w kuchni, co sprawia, że jego praca jest absolutnie cicha i niezauważalna dla mieszkańców.

KAMIENICA:
W samym sercu dzielnicy Oliwa, usytuowana jest kamienica z 1899 roku, która 6 lat temu przeszła kompleksową renowację pod nadzorem konserwatora zabytków. Intencją właścicieli budynku było przywrócenie dawnego blasku przy zachowaniu i odtworzeniu najdrobniejszych detali zabytkowej kamienicy. Dzięki kompleksowemu podejściu do procesu renowacji, kamienica przy ulicy Grunwaldzkiej 519, stanowi prawdziwy klejnot w spuściźnie architektury Oliwy. Proces renowacji polegał na: odtworzenie elewacji oraz ornamentów zewnętrznych, montaż systemu podświetlania frontu kamienicy, wymiana wszystkich okien w budynku na jednolite drewniane zgodne ze stylem architektonicznym, remont dachu, wymiana pionów kanalizacyjnych, instalacji elektrycznych oraz wentylacyjnych,

LOKALIZACJA:
-Mieszkanie znajduje się naprzeciwko Parku Oliwskiego
-w odległości ok 1,5km jest 5 szkół podstawowych, 5 przedszkoli i 3 przychodnie
-w odległości 500m jest Lidl i Biedronka
-do Historycznego Centrum Gdańska dojedziemy w 18 minut a do Sopotu w 8 minut
-do plaży w Jelitkowie  dojedziemy w 7 minut

  • Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 106 m²
  • 1 piętro w 2-piętrowej kamienicy bez windy z 1899 roku
  • Gdańsk, Oliwa
  • Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce parkingowe, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna drewniane
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana wczoraj
Gdańsk Oliwa Poland - lokalizacja przybliżona
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.