Dąbrowa Górnicza
ul. Romualda Traugutta
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
495 000
Powierzchnia
68
Cena za m²
7252
Piętro
4 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
2009
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 14 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 15 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 16 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 17 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 18 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 19 Mieszkanie 3-pokojowe Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta. Zdjęcie 20
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

    WITAM

mam dzisiaj do sprzedania mieszkanie własnościowe położone w rewelacyjnej i bardzo spokojnej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Traugutta. Pomimo że blok stoi bardzo blisko centrum jest tu cicho i nie ma często uczęszczanych drug. Cała okolica w niskiej zabudowie do 4 pięter oraz domków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Mieszkanie znajduje się na przedostatniej kondygnacji 4 piętrowego bloku. W bloku jest nowoczesna duża winda oraz bardzo szeroka i wygodna klatka schodowa. Blok w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym zarówno z zewnątrz jak i od klatki schodowej. Blok wraz z mieszkaniem został wybudowany i oddany do użytku w 2009 roku i od nowości jestem pierwszym i jedynym właścicielem mieszkania wraz z zoną.mieszkanie znajduje się na osiedlu w pełni ogrodzonym na którym są postawione 4 bloki w niskiej zabudowie 4 piętrowe. Na osiedle prowadzą dwie bramy sterowane na pilota. Teren osiedla pięknie zagospodarowany roślinnością, znajdują się w nim duże parkingi samochodowe. Na terenie jest również usytuowany plac zabaw dla dzieci.  W okolicy dużo sklepów szkół obok prywatne przedszkole. Bardzo blisko do centrum miasta gdzie znajdują się komunikacja autobusowa i tramwajowa blisko do Pałacu Kultury, Centrum Handlowego Pogoria, kościoła.MIESZKANIE 68,26 m2 - mieszkanie posiada bardzo duży balkon na którym zamontowana jest duża markiza oraz w pełni zabudowana balustrada co daje dużo prywatności. W salonie zamontowana klimatyzacja, mieszkanie posiada bardzo ekonomiczne ogrzewanie gazowe . Roczny koszt za gaz (ogrzewanie, ciepła woda i gotowanie to około 1800 zł)Mieszkania składa się z 3 pokoi, dużej i widnej kuchni, dużej łazienki która posiada okno, osobnego WC oraz bardzo przestronnego przedpokoju.


W mieszkaniu znajdują się 4 wielkie szafy z czego 3 do zabudowy po sufit z przesuwnymi drzwiami (1 w sypialni i 2 w przedpokoju) oraz jedna wielka szafa typu garderoba w jednym z pokoi.Mieszkanie posiada przyłącze do TV oraz Internetu z firm TELPOL oraz UPC. Instalacja jest pociągnięta do 2 pokoi.Mieszkanie jest wyposażone w video-domofon który obsługuje dwa wejścia do bloku oraz obie bramy wjazdowe i wyjazdowe z osiedla.


Mieszkanie do sprzedaży z całością wyposażenia t/j meblami, sprzętem AGD itp.Czynsz mieszkania to około 350 zł bez zaliczki na wodę.


Mieszkanie nie posiada żadnych wad prawnych nie ciąży na nim hipoteka ani żadne      zastawy lub kredyty.Jest ono własnością moją oraz mojej żony i należy do wspólnoty małżeńskiej.

Do mieszkania przynależy

POMIESZCZENIE LOKATORSKIE 1,71 m2  znajdująca się na parterze budynku.


Istnieje możliwość dokupienia do mieszkania garażu 16,17m2  znajdującego się w bryle budynku.

UWAGA !!! MIESZKANIE DO ODDANIA I KOŃCOWEGO OPUSZCZENIA MAKSYMALNIE DO 01 CZERWCA 2022 ROKU !!! UWAGA

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,26 m²
  • 4 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2009 roku
  • Dąbrowa Górnicza, ul. Romualda Traugutta
  • Balkon, możliwość dokupienia garażu, osobna kuchnia
  • Okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Dąbrowa Górnicza, Romualda Traugutta Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.