Kraków Nowa Huta
os. Albertyńskie
1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
225 000
Powierzchnia
21
Cena za m²
10393
Piętro
8
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Ogłoszenie
Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie. Zdjęcie 1 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie. Zdjęcie 2 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie. Zdjęcie 3 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie. Zdjęcie 4 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie. Zdjęcie 5 Mieszkanie 1-pokojowe Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie. Zdjęcie 6
Lista zdjęć

Do sprzedania kawalerka w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji. W budynku wymieniono instalację elektryczną, domofonowa, ciepłej wody użytkowej, wyremontowano klatkę schodową. Blok ocieplony, zlikwidowano zsypy na śmieci, została wybudowana zewnętrzna altana śmietnikowa. Blok posiada własny parking. Mieszkanie do remontu, jak na zdjęciach. Umeblowane, możliwość zamieszkania w stanie jak obecny. Ogrzewanie miejskie. Założona księga wieczysta. Dostępne od zaraz.

  • Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 21,65 m²
  • 8 piętro w bloku
  • Kraków, Nowa Huta, os. Albertyńskie
  • Mieszkanie w stanie do remontu
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Kraków Nowa Huta, os. Albertyńskie Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.