Ząbki

segmentowiec na sprzedaż

Cena
990 000
Powierzchnia
300
Cena za m²
3300
Pow. działki
380
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1990
Ogłoszenie
segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 1 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 2 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 3 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 4 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 5 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 6 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 7 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 8 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 9 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 10 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 11 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 12 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 13 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 14 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 15 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 16 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 17 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 18 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 19 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 20 segmentowiec, 7 pokoi Ząbki. Zdjęcie 21
Lista zdjęć

Do sprzedania duży segment skrajny w Ząbkach.
Powierzchnia 360m2, działka 380m2.
Segment znajduje się w północnej części Ząbek, blisko Zacisza i centrum handlowego M1.
W całości podpiwniczony, wszystkie media miejskie, światłowód.
Poziom "0" - dwa 2-stanowiskowe garaże, pralnia, pomieszczenie gospodarcze.
Poziom "1" - salon o pow. 50m2 z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią o pow. 50m2 z wyjściem na 2-gi taras.
Poziom "3" - sypialnie o powierzchniach 16m2, 18m2, 12m2, 18m2, 12m2 z balkonem.
Poziom "4" - zagospodarowane poddasze o pow. 85m2.
Dom jest ocieplony, otynkowany. Z okien widok na zielone ogródki.

Przystanek autobusowy w odległości 100m, metro "Trocka" 4 km. Centrum handlowe M1 - 500m.
Cena do negocjacji.

Polecam i zapraszam

Polecam i zapraszam!!!

Skontaktuj się z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Jeżeli nie udało Ci się znaleźć oferty spełniającej Twoich oczekiwań, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Nie wszystkie nasze oferty widoczne są w internecie.

Informujemy, iż pomimo wszelkich starań, które poczyniliśmy, aby zaprezentować rzetelne informacje o nieruchomości, przedstawione informacje otrzymaliśmy od właściciela oraz innych osób współpracujących w procesie sprzedaży i mogą one wymagać weryfikacji. Przedstawione materiały wizualne mają charakter poglądowy i stanowią jedynie materiał pomocniczy. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Niniejsze ogłoszenie jest własnością Reals Nieruchomości Sp. z.o.o. lub podmiotów współpracujących. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Przedstawione materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Reals Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

  • Ząbki, powiat wołomiński
  • Na sprzedaż segmentowiec o powierzchni 300 m², 7 pokoi, wybudowany w 1990 roku
  • Działka 380 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Balkon, piwnica, garaż, ogrzewanie miejskie
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha, okna aluminiowe
  • Media: prąd, gaz
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ząbki Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.