Gdańsk Chełm
ul. Wincentego Witosa
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
519 000
Powierzchnia
50
Cena za m²
10 443
Piętro
10 / winda
Rok budowy
1986
Ogłoszenie
Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 1 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 2 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 3 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 4 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 5 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 6 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 7 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 8 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 9 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 10 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 11 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 12 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 13 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 14 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 15 Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk Chełm, ul. Wincentego Witosa. Zdjęcie 16
Lista zdjęć

SZUKASZ 2 POKOJOWEGO MIESZKANIA Z ODDZIELNĄ KUCHNIĄ, ZE ŚWIETNYM WIDOKIEM ORAZ PRZYSTANKIEM TRAMWAJOWYM, JAK I AUTOBUSOWYM PRZY SAMYM BUDYNKU? TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!
ATUTY NIERUCHOMOŚCI:
- Piękny widok na panoramę miasta i zieleń
- Duża ilość miejsc parkingowych pod budynkiem
- Bardzo dobrze skomunikowane: przystanek tramwajowy oraz autobusowy pod samym budynkiem
- W pobliżu pełne zaplecze handlowo-usługowe
- Balkon od wschodu
- Oddzielna kuchnia
- Mieszkanie gotowe do zamieszkania, po remoncie
MIESZKANIE: Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni użytkowej 49,70 m2 w dzielnicy Gdańsk Chełm znajdujące się na 10. piętrze w 11-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jasne oraz klimatyczne. Z balkonu rozpościera się niesamowity widok. Przy lepszej pogodzie widać nawet morze.
Do mieszkania przynależy piwnica. Duży parking pod budynkiem gwarantuje brak problemów z parkowaniem dla właścicieli jak i ich gości.
W skład mieszkania wchodzą:
- Salon z wyjściem na balkon
- Sypialnia
- Szeroki przedpokój
- Oddzielna kuchnia
- Łazienka z wanną
- WC
BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w bloku wybudowanym w 1986 roku. Bezpośrednie wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem. Elewacja budynku jest w bardzo dobrym stanie. Zieleń na całym osiedlu jest należycie pielęgnowana. Budynek jest wyposażony w dwie nowoczesne windy marki Schindler.
LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się na bliskim Chełmie, dzięki sąsiedztwie z centrum Gdańska jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. W pobliżu znajduje się rozbudowana infrastruktura: m. in. sklepy, restauracje, przedszkole, żłobek, plac zabaw, pizzerie, siłownie.
Mieszkanie jest świetnie skomunikowane - przystanek autobusowy oraz tramwajowy znajduje się 300m od bloku.
Zapraszam na prezentację! :)

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,70 m²
  • 10 piętro w 11-piętrowym bloku z windą z 1986 roku
  • Gdańsk, Chełm, ul. Wincentego Witosa
  • Spółdzielcze własnościowe z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Gdańsk Chełm, Wincentego Witosa Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.