Warszawa Śródmieście
ul. Marszałkowska
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż

Cena
699 000
Powierzchnia
52
Cena za m²
13340
Piętro
5 / winda
Sprawdź Twoją
Ratę kredytu
Rok budowy
1954
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa Śródmieście, ul. Marszałkowska. Zdjęcie 11
Lista zdjęć

Sprzedam bezpośrednio! Klimatyczne mieszkanie 52,4m2 po remoncie

Mieszkanie jest wyjątkowo ciche. Okna wychodzą na dziedziniec oraz ulice Zoli. Polecam szczególnie osobom ceniącym sobie prywatność - z uwagi na niestandardowe okna z mieszkania jest widok na niebo i dachy budynków- nie trzeba się zasłaniać, jednak okna są trochę mniejsze niż standardowe.

W użytkowaniu pomieszczenie tuż obok 23m2 - z pomieszczenia można korzystać na wyłączność, jednak nie jest ono przedmiotem sprzedaży (jest to część wspólna wspólnoty). Aktualnie pomieszczenie służy bardziej jako schowek/magazyn i nie było remontowane. Istnieje możliwość wynajmowania go od wspólnoty (koszt około 300zł). Można je np. wyremontować i dołączyć do mieszkania, zrobić oddzielne biuro, pracownie itp.

ŚWIETNA LOKALIZACJA - Śródmieście południowe

Do METRA POLITECHNIKA 600m - 8 min spacerem.

Łazienki Królewskie 500m - 7min spacerem

Pola Mokotowskie 1400m - 15min spacerem

Jest to jedyne mieszkanie na piętrze (5 piętro - poddasze). Winda dojeżdża do 4 piętra. Istnieje możliwość wyjścia przez okno na dach. W mieszkaniu delikatne skosy (wysokość 2.36-2.71m). Została zamontowana klimatyzacja, ale w lato używana jest sporadycznie - dach jest po remoncie, nie nagrzewa się.

Do budynku przynależy zamknięty parking, za szlabanem, tylko dla mieszkańców, ale bez konkretne przydzielonych miejsc.

Zachęcam do przejrzenia wszystkich zdjęć, załączony jest również plan mieszkania. Oznaczone jest tez pomieszczenie dodatkowe 23m2.

Polecam! Mieszkanie z potencjałem! Proszę o kontakt w godz. 12-24. Jeżeli nie będę mogła odebrać, proszę o wiadomość sms - oddzwonię. Pośredników zapraszam z klientami (istnieje możliwość obejrzenia mieszkania wcześniej), ale nie wyrażam zgody na wyłączność i na powielanie ofert na portalach.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,40 m²
  • 5 piętro w 5-piętrowej kamienicy z windą z 1954 roku
  • Warszawa, Śródmieście, ul. Marszałkowska
  • Aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Warszawa Śródmieście, Marszałkowska Poland - lokalizacja przybliżona
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.