Łódź Bałuty
ul. Lechicka
3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
685 000
Powierzchnia
72
Cena za m²
9514
Piętro
2
Rok budowy
2014
Ogłoszenie
Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 1 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 2 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 3 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 4 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 5 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 6 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 7 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 8 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 9 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 10 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 11 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 12 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 13 Mieszkanie 3-pokojowe Łódź Bałuty, ul. Lechicka. Zdjęcie 14
Lista zdjęć

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Bez pośrednika

Apartament z duszą. Piękny i niezwykle przestronny. Idealne mieszkanie, dla tych którzy lubią duże otwarte przestrzenie.

Dzięki niezwykle funkcjonalnemu projektowi nie ma tu zbędnych ścian i niepotrzebnych zaciemniających mieszkanie korytarzy. Jest za to wyraźnie oddzielona strefa otwarta od prywatnej i funkcjonalna przechodnia łazienka.

Atutem mieszkania są duże, doświetlone okna na trzy strony świata i ogromny taras otoczony zielenią ze świetnym widokiem (taras ma aż 14 m2 i jest w kształcie kwadratu)

Mieszkanie ma dwie sypialnie i łatwą możliwość wydzielenia trzeciej (od początku tak go projektowaliśmy). Plusem jest także osobne wc.

Kolejnym fajnym rozwiązaniem, które bardzo się sprawdza w codziennym życiu jest ogromna szafa w zabudowie - dostępna z dwóch stron - zarówno ze strefy dziennej jak i od łazienki. Dodatkowo nad przedpokojem wykonany jest duży pawlacz dostępny wygodnie z dwóch stron.

Największą zaletą mieszkanie jest jednak jego lokalizacja. Znajduje się ono na kameralnym, zamkniętym osiedlu z ogromnym terenem zielonym.

Do mieszkania przypisany jest garaż i dodatkowe miejsce postojowe (wliczone w cenę zakupu).

Na terenie wspólnoty jest plac zabaw, altana do grilla, boisko do gry w piłkę itd. A samo osiedle usytuowane jest w prestiżowej lokalizacji wśród zieleni i domków jednorodzinnych na osiedlu Kochanówka.

Mieszkanie sprzedajemy z bólem, ale zdecydowaliśmy o wyprowadzce zupełnie poza miasto.
Pośrednikom i agencjom z góry dziękuję, interesuje mnie jedynie sprzedaż bezpośrednia.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m²
  • 2 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu bez windy z 2014 roku
  • Łódź, Bałuty, ul. Lechicka
  • Taras, garaż, aneks kuchenny
  • Mieszkanie w wysokim standardzie, okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą
  • Wyposażenie: telewizor, internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Łódź Bałuty, Lechicka Poland - lokalizacja przybliżona
Zgłoś ofertę

Wskaż problem dotyczący tej oferty:
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Nie publikujemy na Facebooku
Nie spamujemy

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Open Finance:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- W 2019 roku eksperci Open Finance pozyskali kredyty hipoteczne o wartości 9 mld zł dla 32 tys. osób.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.

Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną zawierającą zasady i cele przetwarzania danych przez Open Finance S.A. proszę o kontakt ze strony Open Finance S.A. i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Open Finance S.A., niezbędnych w celu oferowania produktów i usług podmiotów współpracujących z Open Finance S.A., w szczególności w ramach pośrednictwa Open Finance S.A. polegającego na przedstawianiu form inwestowania środków finansowych, prezentowaniu oferty kredytowej oraz ofert ubezpieczeniowych.


Sprawdź Twoją ratę kredytu
Bezpłatnie porozmawiaj z ekspertem kredytowym, który obliczy Twoją ratę i zdolność kredytową, zaproponuje bank z najlepszymi warunkami dla Ciebie oraz pomoże w formalnościach.
W 2019 roku eksperci Open Finance pomogli 32 tys. osób w uzyskaniu 9 miliardów zł kredytów.
Oferta Open Finance jest dokładnie taka sama jak bezpośrednio w bankach, a dodatkowo zyskujesz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.