Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Złotoryja ul. Henryka Pobożnego · 1 piętro
360 000 zł
9 600 zł/m²
37 m²
2 pok.
Złotoryja, Henryka Pobożnego
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Mieszkanie 37,5 m² na 1. piętrze. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Henryka Pobożnego 2B. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w wysokim standardzie. Nowa instalacja elektryczna, nowa instalacja CO z nowym piecem dwufunkcyjnym. Nowa instalacja wodna, nowa kanalizacja, nowa instalacja wentylacyjna. Nowe okna z pakietem trzyszybowym. Automatyczne rolety zewnętrzne. Klimatyzacja z funkcją grzania. Na ścianach gładzie, na podłodze panele winylowe. Cała kuchnia (bez sprzętu AGD). Do mieszkania przynależy piwnica. Niski czynsz administracyjny.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m² piwnica, aneks kuchenny
-
1 piętro w kamienicy
-
Złotoryja ul. Henryka Pobożnego
-
Wyposażenie klimatyzacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Mieszkania – popularne miejscowości