Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Leopolda Staffa Zgierz Krogulec

Mieszkanie 3-pokojowe Zgierz Krogulec, ul. Leopolda Staffa. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Zgierz Krogulec ul. Leopolda Staffa · 3 piętro

420 000
6 885 zł/m²
61
3 pok.
Zgierz Krogulec, Leopolda Staffa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 12 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż mieszkanie 61 m² – Osiedle 650-lecia, ul. Staffa
Oferuję na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni ok. 61 m², położone na 3. piętrze w bloku po termomodernizacji, na osiedlu 650-lecia przy ul. Staffa.
Układ pomieszczeń:
salon – 25 m²
pokój – 12 m²
pokój – 8 m²
oddzielna kuchnia
łazienka
osobne WC
przedpokój
balkon typu loggia z zamontowanymi roletami zewnętrznymi
Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, idealne dla rodziny lub pod wynajem.
Standard wykończenia:
w salonie i pokojach – gładzie na ścianach
w kuchni i łazience – glazura
na podłogach – panele oraz terakota
W cenie mieszkania pozostają:
szafy w zabudowie
meble kuchenne
Do lokalu przynależy piwnica.
Dodatkowo:
Istnieje możliwość dokupienia ogródka działkowego o powierzchni 200 m², znajdującego się po drugiej stronie ulicy, w cenie 35 000 zł.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację mieszkania.
Cena - 420 000 zł.

  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 3 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy, rok budowy 1980
  • Zgierz, Krogulec ul. Leopolda Staffa
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia  
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, piekarnik
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
84000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat