Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Wierzchowice brak adresu · parter
95 000 zł
1 964 zł/m²
48 m²
2 pok.
Wierzchowice
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam mieszkanie w miejscowości Wierzchowice, które znajdują się 11 km od Głogowa i 17 km do Polkowic.
Mieszkanie znajduje się w szeregowej zabudowie, jest do remontu.
Mieszkanie posiada poddasze przerobione na jeden duży pokój (około 40 mkw.) oraz garaż, który pomieści jedno auto oraz dużo rzeczy na przechowanie.
Więcej informacji udzielę telefonicznie.
-
Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,37 m² garaż
-
Parter
-
Wierzchowice
-
Mieszkanie w stanie do remontu
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Mieszkania – popularne miejscowości