+12zdjęć
1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Zawiszy
BUDYNEK/OSIEDLE
Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku.
Rok budowy: 2006
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 24,36m2 składa się z:
-pokoju dziennego z wyjściem na balkon,
-otwartej kuchni,
-łazienki,
-holu.
Powierzchnia dodatkowa:
-balkon.
Czynsz administracyjny wynosi 460 zł.
Mieszkanie własnościowe.
Dodatkowo płatne:
-możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu wielopoziomowym na terenie osiedla w cenie 57 000 zł.
Parking-do dyspozycji mieszkańców dostępny jest ogólnodostępny parking.
Ekspozycja okien- południe.
OKOLICA
Zadbane, zielone części wspólne osiedla tworzą przyjazną przestrzeń do życia, sprzyjając codziennemu relaksowi i integracji z sąsiadami. Okolica oferuje kompletną infrastrukturę handlowo-usługową ? w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy spożywcze, apteka, salony urody, restauracje oraz placówki edukacyjne: szkoły i przedszkola.
Lokalizacja gwarantuje doskonałą komunikację z resztą miasta. Zaledwie 350 metrów dzieli osiedle od przystanku tramwajowego przy ul. Obozowej, a 400 metrów od przystanku autobusowego przy ul. Płockiej. W podobnej odległości znajduje się stacja kolejowa Warszawa Koło, a niespełna kilometr dalej ? stacja metra Młynów, zapewniająca szybki dojazd do centrum i innych dzielnic.
W promieniu kilku minut spaceru znajdują się także punkty codziennego użytku ? do najbliższej Biedronki jest tylko 500 metrów. Entuzjaści aktywnego wypoczynku z pewnością docenią bliskość parku Moczydło, oddalonego zaledwie o 600 metrów.
Zapraszam na prezentację nieruchomości.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt:
,
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Podana ulica nieruchomości przy ogłoszeniu ma na celu wskazania przybliżonej lokalizacji z dużą dokładnością.
Bezpłatnie pomagamy znaleźć najkorzystniejszą na rynku ofertę kredytową.
Na życzenie w ramach prezentacji nieruchomości możliwość przeprowadzenia przez firmę budowlaną oceny stanu mieszkania i wycenę remontu.
- Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,36 m²
- 6 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2006 roku
- Warszawa, Wola, pl. Artura Zawiszy
- Balkon, garaż, aneks kuchenny
- Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.