Planlokalu
+4zdjęć
Na sprzedaż mieszkanie z panoramicznym widokiem na otulający je Stary Mokotów. Nieruchomość jest prezentowana w ramach wyłącznej umowy sprzedaży.
Lokalizacja:
Mieszkanie położone przy ul. Racławickiej, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kazimierzowską, w jednej z najbardziej cenionych części Starego Mokotowa. Lokalizacja jest wyjątkowo komfortowa - usytuowana pomiędzy dwiema głównymi arteriami miasta (Puławska i Aleja Niepodległości), co zapewnia doskonały dostęp do metra, autobusów i tramwajów, a jednocześnie ciszę dzięki oddaleniu o kilkaset metrów i osłonie innych budynków.
Okolicę tworzą kamienice i wille z charakterem. W promieniu kilkuset metrów znajdują się cztery parki, w tym w bezpośrednim sąsiedztwie Ogród Jordanowski II oraz Park Dreszera. Dostępna jest pełna infrastruktura miejska: sklepy i bazary, apteki, przychodnie, przedszkola i szkoły, dodatkowo rozbudowana pod kątem sportowym: Park Wodny Warszawianka, ścianka wspinaczkowa, korty tenisowe.
Okolica obfituje także w liczne kawiarnie i restauracje. Dojazd do centrum miasta zajmuje około 15 minut.
Mieszkanie znajduje się na 4., ostatnim piętrze w budynku z 1955 roku, bez windy.
Opis nieruchomości
Mieszkanie stanowi wyjątkowy apartament powstały z adaptacji dawnego poddasza, co nadaje mu niepowtarzalny charakter i poczucie przestrzeni. Powierzchnia wpisana w księdze wieczystej wynosi 85 m², natomiast rzeczywista powierzchnia po podłodze to około 120 m², co wynika z obecności skosów. W najwyższym punkcie wnętrze osiąga imponującą wysokość około 5 metrów, szczególnie widoczną w salonie z belwederką. Ekspozycja na zachód, południe i wschód zapewnia doskonałe doświetlenie przez cały dzień.
Układ mieszkania obejmuje trzy pokoje, kuchnię ze spiżarką oraz dwie łazienki. Skosy, charakterystyczne dla poddasza, dają możliwość praktycznego wykorzystania przestrzeni, na przykład pod zabudowy meblowe lub schowki. Remont przeprowadzono w 2000 roku. Na podłogach znajduje się deska sosnowa, a wnętrza doświetlają drewniane uchylne okna połaciowe oraz okna plastikowe. Ogrzewanie oraz ciepła woda są gazowe, z możliwością odpłatnego podłączenia do sieci miejskiej.
Położenie mieszkania na ostatnim piętrze oraz trójstronna ekspozycja na wschód, zachód i południe gwarantują doskonałe doświetlenie wnętrz i niezakłóconą ciszę. Z okien rozpościera się widok na korony drzew, zadrzewiony dziedziniec oraz ogród jordanowski, co zapewnia mieszkańcom poczucie prywatności i bliskość zieleni. Brak planowanej zabudowy w sąsiedztwie oraz zachowane odległości między budynkami sprzyjają spokojnej i komfortowej atmosferze mieszkania.
Dla kogo?
Ze względu na metraż, układ i charakter przestrzeni mieszkanie dobrze sprawdzi się zarówno dla singla lub pary, jak i dla rodziny w układzie 2+1 lub 2+2, poszukujących mieszkania z charakterem w spokojnej, prestiżowej części Starego Mokotowa.
***
Serdecznie zapraszamy na prezentację!
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
- Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 85 m²
- 4 piętro w 4-piętrowej kamienicy z 1955 roku
- Warszawa, ul. Racławicka
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana dzisiaj