Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Jagiellońska Warszawa Praga-Północ

NOWA OFERTA
Mieszkanie 1-pokojowe Warszawa Praga-Północ, ul. Jagiellońska. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska · 5 piętro

600 000
23 077 zł/m²
26
1 pok.
Warszawa Praga-Północ, Jagiellońska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 18 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Kawalerka na sprzedaż – Praga-Północ, okolice Placu Hallera

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka położona na Pradze-Północ, w rejonie pomiędzy Rondem Starzyńskiego a Placem Hallera. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze w zadbanym budynku z windą.

Atuty nieruchomości:
• budynek z domofonem
• parking za szlabanem otwieranym pilotem
• piwnica
• spokojna i zadbana okolica

Bardzo dobra komunikacja miejska:
W pobliżu znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacje metra i kolei – Dworzec Wileński oraz Dworzec Gdański.

W okolicy:
sklepy, apteki, przychodnie, Park Praski, zoo, Galeria Wileńska oraz Westfield Arkadia.

Cena: 600 000 zł (do negocjacji)

Czynsz administracyjny: około 650 zł
(w tym zaliczki na 2 m³ wody zimnej i 2 m³ wody ciepłej)

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela.
Tel. [numer]

Mieszkanie idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.

  • Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m² piwnica, aneks kuchenny
  • 5 piętro w 6-piętrowym bloku z windą, rok budowy 1980
  • Warszawa, Praga-Północ ul. Jagiellońska
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
120000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat