Mieszkanie na sprzedaż Warszawa Ochota ul. Stefana Baleya 3A · 3 piętro
Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 65,2 m², położonego przy ul. Stefana Baleya 3a na warszawskim Rakowcu. Nieruchomość znajduje się na 3. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1970 roku i oferuje komfortową przestrzeń do życia w spokojnej, zielonej części dzielnicy Ochota.
Najważniejsze atuty:
Przestronne mieszkanie o powierzchni 65,2 m².
Trzy ustawne pokoje i oddzielna kuchnia.
Okna wychodzące na trzy strony świata.
Piwnica przynależna do mieszkania.
Możliwość parkowania na terenie za szlabanem.
Kameralny budynek - tylko dwa mieszkania na piętrze.
Bardzo dobra komunikacja z centrum Warszawy.
Mieszkanie składa się z:
- Salonu z jadalnią i strefą wypoczynkową,
- Dwóch ustawnych sypialni,
- Oddzielnej kuchni z oknem,
- Łazienki z wanną i pralką,
- Korytarza z szafami wnękowymi.
Budynek:
Mieszkanie znajduje się w czteropiętrowym budynku z 1970 roku. Klatka schodowa jest zadbana, czysta i regularnie sprzątana, a wejście do budynku zabezpieczone jest domofonem.
Dużym atutem jest kameralny charakter budynku - na każdym piętrze znajdują się jedynie dwa mieszkania, co zapewnia większy komfort i prywatność mieszkańców. Do lokalu przynależy również piwnica, która stanowi dodatkową przestrzeń do przechowywania.
Lokalizacja:
Rakowiec to spokojna i zielona część warszawskiej Ochoty, ceniona za dogodną lokalizację oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola oraz liczne punkty usługowe.
Mieszkańcy mają również dostęp do lokalnego bazarku, biblioteki oraz terenów zielonych sprzyjających spacerom i aktywnemu wypoczynkowi. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta zarówno samochodem, jak i transportem publicznym.
Opłaty:
Szczegółowe informacje dotyczące kosztów utrzymania mieszkania dostępne są podczas kontaktu w sprawie oferty. Informacje dotyczące czynszu administracyjnego zostaną przekazane zainteresowanym osobom.
Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację mieszkania. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty.
TEKTON PROPERTY TO NAJLEPSZE BIURO NIERUCHOMOŚCI W POLSCE WG KONKURSU LIDER NIERUCHOMOŚCI OTODOM 2020.
Znajdź nas w swoim mieście: Gdańsk, ul. Chmielna 10 - Warszawa, Plac Dąbrowskiego 1/311 - Wrocław, ul. Kasztanowa 3A/118 - Kraków, ul. Józefitów 7/4 - Poznań, ul. Wojskowa 6/D6 - Łódź, ul. Zachodnia 70 pok. 223.
Podejmując współpracę z przedstawicielami Tekton Property zyskujesz:
- oszczędność czasu
- weryfikację dokumentów od strony formalno-prawnej
- wsparcie agenta na każdym etapie transakcji
- pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego w kilkunastu bankach
- wgląd do umów przed zawarciem aktu notarialnego u sprawdzonych Notariuszy
- własne analizy makroekonomiczne i raporty z prowadzonych działań
- dostęp do cen transakcyjnych z okolicy
Skontaktuj się z opiekunem oferty, a on poprowadzi Cię przez wszystkie etapy transakcji.
Zapraszamy do współpracy!
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów art. 66 k.c., a przedstawione dane mają charakter informacyjny.
-
Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,20 m² zewnętrzne miejsce parkingowe
-
3 piętro w 4-piętrowym bloku rok budowy 1970
-
Warszawa, Ochota ul. Stefana Baleya
-
Ogłoszenie biura nieruchomości
-
Oferta dodana ponad miesiąc temu
175000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
-
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa -
Mieszkania 3-pokojowe Warszawa
-
Mieszkania Warszawa ul.
Stefana Baleya -
Mieszkania na sprzedaż
Warszawa Ochota -
Mieszkania 3-pokojowe Warszawa
Ochota -
Mieszkania mazowieckie
-
Mieszkania do wynajęcia
Warszawa -
Ogłoszenia nieruchomości Warszawa
-
Domy Warszawa
-
Ceny mieszkań Warszawa
Mieszkania – popularne miejscowości
Podobne mieszkania na sprzedaż