Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników
ul. Aleje Jerozolimskie Warszawa Ochota

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Ochota, ul. Aleje Jerozolimskie. Zdjęcie 1

Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników Warszawa Ochota ul. Aleje Jerozolimskie · 12 piętro

659 000
17 342 zł/m²
38
2 pok.
Warszawa Ochota, Aleje Jerozolimskie - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę Warszawy! 12 pietro.
Lokalizacja:: Aleje Jerozolimskie 131, Warszawa
Powierzchnia: 38m² Do mieszkania jest komorka lokatorska.
Forma własności::pełna własność (grunt uregulowany), księga wieczysta – w trakcie wykreślania hipoteki
Mieszkanie znajduje się w zadbanym, odnowionym bloku z dwiema nowymi windami. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi (w każdym TV), kuchni wyposażonej w lodówkę, zmywarkę, piekarnik, płytę oraz okap. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania lub odświeżenia.

Idealne pod wynajem długoterminowy lub Airbnb..
Obecnie mieszkanie jest wynajmowane – możliwość przejęcia najemców.

Doskonała lokalizacja i świetny punkt komunikacyjny – szybki dojazd do centrum, w pobliżu sklepy, usługi, przystanki tramwajowe i autobusowe.
Sprzedaż bezpośrednia – nie współpracuję z agencjami.
Cena: 659000
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub SMS.

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m² balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • 12 piętro w 12-piętrowym bloku z płyty z windą, rok budowy 1978
  • Warszawa, Ochota ul. Aleje Jerozolimskie
  • Mieszkanie w stanie do odświeżenia okna plastikowe
  • Odrębna własność z księgą wieczystą  
  • Wyposażenie internet, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, piekarnik, pralka, telewizor, zmywarka
  • Cena do negocjacji  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
132000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat