Warszawa Mokotów
ul. Sewastopolska
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Bez pośrednika

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Sewastopolska
Cena
630 000
Powierzchnia
42,50 m²
Cena za m²
14 824
Piętro
4
Rok budowy
1977
Warszawa Mokotów · 630 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Sewastopolska. Zdjęcie 1
Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa Mokotów, ul. Sewastopolska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 18 900 zł na prowizji pośrednika!

Dzień dobry 

sprzedam mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, gdzie wszędzie jest blisko, zaparkujesz auto bez problemu, zrobisz zakupy w Biedronce albo na bazarku, możesz pójść na spacer albo pobiegać bo wszędzie dużo terenów zielonych, placów zabaw dla dzieci też nie brakuje i pies sobie pobiega. 

Mieszkanie zostało wyremontowane i posiada wszystko co potrzebne. Kuchnia oddzielna,widna wyposażona we wszystkie sprzęty: lodówka, zmywarka, piekarnik nawet mikrofala jest. W łazience jest również pralka a oddzielne WC to dodatkowy atut. W przedpokoju znajdują się dwie szafy w zabudowie a w pokojach podstawowe meble. Większy pokój (salon) z dużym, zabudowanym balkonem, bardzo jasny. Drugi mniejszy pokój może służyć jako sypialnia lub pokój dla dziecka. Mieszkanie jest dwustronne. Na piętrze tylko dwa mieszkania, cisi, spokojni sąsiedzi.
Do mieszkania przynależy piwnica.

Grunty na których posadowiony jest blok mają status nieuregulowane ale właścicielem jest miasto Warszawa czego potwierdzeniem jest założona księga wieczysta.
Spółdzielnia mieszkaniowa która opiekuje się osiedlem jest solidna, można liczyć na ich pomoc, znajduje się blisko blisko więc wszystkie sprawy załatwimy szybko.

Mieszkanie ze względu na lokalizację jest idealne na wynajem.
Serdecznie polecam, dobrze się tam mieszka, wśród zieleni, w spokoju i wszędzie blisko.

Chcesz wiedzieć więcej zadzwoń.

Nie współpracuje z agencjami

  • Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m²
  • 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1977 roku
  • Warszawa, Mokotów, ul. Sewastopolska
  • Balkon, piwnica, osobna kuchnia
  • Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe
  • Spółdzielcze własnościowe
  • Wyposażenie: internet, pralka, lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
  • Świadectwo Energetyczne
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.