Planlokalu
+1zdjęcie
Prezentuję dwupokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na osiedlu "Kameralne" z 2019 roku!
Osiedle wybudowane przez dewelopera Unidevelopment. Wielkim plusem osiedla jest przepięknie skomponowana zieleń, która stworzy idealną przestrzeń do spacerowania i spędzania czasu poza domem. Dzięki temu, że w okolicy znajduje się bardzo dużo terenów rekreacyjnych, otoczenie jest przyjazne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Ciekawe formy i prosta architektura zastosowana w tej inwestycji sprawia, że całość prezentuje się w bardzo atrakcyjny sposób, i to pod każdym względem. Cały teren osiedla jest ogrodzony.
Mieszkanie te składa się z:
- salonu z częścią kuchenną (28,08 m2),
- sypialni (10,89 m2),
- łazienki (4,45 m2),
- przedpokoju (7,06 m2).
Dodatkowo mamy obok duży ogród, prawie 70 m2, będący idealnym miejscem do wypoczynku i rekreacji oraz integracji z rodziną lub znajomymi!
Do mieszkania przynależy komórka lokatorska 4,27 m2 - dodatkowo 20.000 PLN.
Komunikacja jest bardzo dobra, ponieważ kilkunastominutowy spacer dzieli nas od najbliższej stacji SKM, dzięki któremu w 20 minut dojedziemy do ścisłego centrum Warszawy.
Po drugiej stronie osiedla mamy przy wejściu przystanek autobusowy, gdzie jeżdżą autobusy linii m.in. [numer].
Mieszkanie te to idealna opcja zarówno pod zakup na własny użytek dla singla lub pary, jak również jako zakup inwestycyjny na wynajem.
Zainteresowany? Zadzwoń i poznaj szczegóły: +48 [numer]. Czekam na Ciebie!
- Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m²
- parter w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2019 roku
- Warszawa, Białołęka, ul. Marywilska
- Odrębna własność z księgą wieczystą
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana dzisiaj